PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Artykuły dodane przez: nicky
Dodano 08 lutego 2015 | Dodał: nicky
Buty dla seniorów zapobiegające upadkom
Starzenie się społeczeństwa i coraz bardziej nasilająca się utrata równowagi po 65 roku życia wiążą się z upadkami, które mogą być przyczyną wielu obrażeń pozostawiających uszczerbek na zdrowiu lub zagrażającym życiu. Stąd też pomysł na sprzedaż butów chroniących osoby starsze przed upadkami.
Czytaj całość
Dodano 31 stycznia 2015 | Dodał: nicky
Antykawiarnia z nowym modelem biznesu
Antykawiarnia czyli co? Kawiarnia bez kawy? Nie! Wręcz przeciwnie. Tu można skosztować dowolną ilość kawy i do tego nie płaci się za nią nic, za to obowiązuje cennik czasu spędzonego w tym niestandardowym, kawowym miejscu.
Czytaj całość
Dodano 28 września 2014 | Dodał: nicky
Kultowa przekąska pomysłem na własne muzeum
Czy coś ciekawego może dziać się w muzeum, które na ogół kojarzone jest z nudnymi wycieczkami szkolnymi? Okazuje się, że jak najbardziej może być to intrygujące dla zwiedzających miejsce pod warunkiem, że jest ono …
Czytaj całość
Dodano 24 września 2014 | Dodał: nicky
Porthole do podziwiania i smakowania
To nie jest typowy element składowy jachtu, ani też statku kosmicznego choć zwie się iluminatorem. Natomiast można śmiało powiedzieć, iż jest to smaczne dzieło sztuki, które nadaje designerski wystrój lokalom gastronomicznym i kuchniom w prywatnych mieszkaniach.
Czytaj całość
Dodano 23 września 2014 | Dodał: nicky
Karteczki pamięci pomysłem na biznes
Tym razem jest to pomysł, który w przyszłości może okazać się wielkim przełomem w dziedzinie pamięci przenośnych i produktem na skalę światową. A wszystko to za sprawą … samoprzylepnych karteczek.
Czytaj całość
Dodano 31 sierpnia 2014 | Dodał: nicky
Eko-pomysł: Ołówki, które kiełkują
Ołówki z opcją sadzenia roślin. Tak w skrócie można powiedzieć o produkcie, który łączy naturę, zieleń i piśmiennictwo w jedną całość.
Czytaj całość
Dodano 27 lipca 2014 | Dodał: nicky
Kemping w magazynie pomysłem na własny hostel
Letni wypoczynek w kultowym „ogórku”? A może kemping w zimie lub wczasy w naczepie US Airstream? To nie żart. Tego typu noclegowe atrakcje oferuje niemiecki hostel BaseCamp Young Hostel Bonn.
Czytaj całość
Dodano 15 kwietnia 2014 | Dodał: nicky
Bananowy bilard pomysłem na własny biznes
Jest żółty, smaczny, zdrowy, sycący, dostarcza energię, nazywany także figą rajską i nikt nie wie dlaczego jest krzywy. Mowa oczywiście o bananie – słodkim owocu popularnym na całym świecie.
Czytaj całość
Dodano 28 marca 2014 | Dodał: nicky
Winorośl zamknięta w żyłach i sercu
Nektar bogów greckich – tak Homer określił czerwone wino, które miało dawać nieśmiertelność i wieczną młodość.
Czytaj całość
Dodano 10 marca 2014 | Dodał: nicky
Relaks z kapturem pomysłem na biznes
Co ma wspólnego kaptur, w jaki wyposażona jest bluza z poduszką? Łączy je wspólny mianownik jakim jest głowa czyli „dowódca każdego ludzkiego ciała”, który potrzebuje także odpoczynku czy to w postaci snu czy relaksu. W tym przypadku odpoczynek nazywa się Hoodie Pillow.
Czytaj całość
1  2  3  >  >>