PrzejdźNaSwoje   >   Przedmioty   >   Butelka, która zmieści się w kieszeni   >   Komentarze
Butelka, która zmieści się w kieszeni
2 komentarze
Miłośnicy aktywnego spędzania czasu zawsze zadawali sobie pytanie, gdzie wyrzucić pustą butelkę po wodzie lub napojach energetycznych. Puste pojemniki są nieporęczne i zajmują wiele cennego miejsca.
Komentarze
SPIRITUS_VITAE | 19 listopada 2009
Prawdopodobnie w Polsce posiadanie pustej butelki za 24zł nie będzie niczym nadzwyczajnym nie mówiąc już o całym zestawie. Biorąc pod uwagę ten produkt może on wnieść swoją innowację wśród sportowców oraz podróżników, którym zawsze potrzebne są gadżety zajmujące jak najmniej miejsca, może rowerzystom się również przyda jako jedna z tańszych ofert bidonów rowerowych, z pewnością biegaczom. Zawsze znajdzie się w końcu grupa docelowa, która doceni innowacyjność tego produktu. Przekonamy się.
SPIRITUS_VITAE | 19 listopada 2009
Butelka wygląda bardzo przyjemnie, z pewnością jest bardzo praktyczna jednak cena jak na nasze warunki eliminować może powodzenie tego przedsięwzięcia w środowisku przeciętnych użytkowników. Jak na polskie warunki wydanie ponad 80zł za taki produkt to stanowczo za wiele i oczywistym jest, że nikt nie odważy się jej wyrzucić mając na uwadze ile musieli zapłacić.