CarverOne pomysłem na biznes
Czytaj także

Jak właściwie się jeździ tym nietypowym pojazdem sportowym i w dodatku 3 – kołowym? Można powiedzieć, że jest z nim jak z jazdą kolejką górską w parku rozrywki. Na każdym zakręcie pojazd zmienia kąt pochylenia przez co pozwala przeżywać niesamowite chwile za swoimi sterami. Samochód jest bardzo stabilny w prowadzeniu i co najważniejsze bezpieczny. Kierowca siedzi z przodu natomiast pasażer zaraz za nim z tyłu.

Bardzo wydajny i spalający niewielkie ilości paliwa pojazd jest doskonale przygotowany do zatłoczonych i pełnych smogu miast. I to wszystko otrzymuje się bez rezygnacji z komfortu i przede wszystkim przyjemności z jazdy.

We wnętrzu jest jak w każdym pojeździe. Koło kierownicy, 3 pedały (skrzynia manualna). Długa lista wyposażenia dodatkowego pozwala dobrać coś dla siebie – jest nawet lakier czarny matowy tak teraz popularny i baardzo drogi. Silnik przyśpiesza od 0 do 100 km/h w ciągu 8 sekund. Prędkość maksymalna wynosi w tym przypadku 185 km/h.


Przy cenie 140 000 zł może nie należy do najtańszych pojazdów jednak z pewnością do najciekawszych i przynoszących najwięcej frajdy z jazdy. Opisujemy go by pokazać, że nawet zwariowane pomysły potrafią się urzeczywistnić.

Adres internetowy:

carver-worldwide.com

Foto: carver-worldwide.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

20080918184049_carven.jpg 20080918184041_carven2.jpg 20080918184030_carcen3.jpg