Divvies czyli wyroby dla alergików
Czytaj także

Zaczęła się powolna walka całej rodziny o syna, powoli przygotowali listę produktów, których ich syn jeść nie może i Pani Sandler zaczęła opracowywać przepisy by móc dalej piec ciasta dla syna.


W roku 2004 wraz z mężem doszli do wniosku, że warto założyć firmę, która pomoże innym rodzicom z dziećmi chorymi na alergie. A tych jest olbrzymia ilość w Usa i na całym świecie. Najnowsze dane światowych organizacji zdrowia szacują, że już ponad 25% populacji ma alergie.

Tak powstało Divvies. 

Dzisiaj oferują olbrzymią ilość produktów przygotowanych według specjalnej receptury bez szkodliwych, wywołujących reakcję alergiczną składników. Obecnie na rynku majż już kilku konkurentów - jak zaznaczają są to przede wszystkim ludzie "dotknięci" przez chrobę, którzy tak jak oni postanowili pomóc innym. Zarabiając przy okazji parę $. 
Jak zacząć taką działalność:

Najpierw należy uzyskać listę produktów, które są objęte zakazem spożywania przez osoby z alergią. Następnie postarać się o zamienniki - jak mleko krowie na mleko sojowe (choć nie zawsze można)i spróbować przygotowywać przepisy.

Oczywiście wydaje nam się, że nie można skopiować smaku "normalnych" produktów, to jednak z odrobiną szczęści można mocno się do nich zbliżyć. Zresztą dzieci dotknięte alergią nie wiedzą jak smakują pozostałe artykuły, więc im zawsze będą świetnie smakowały.

Nakłady na początku spore - urządzenie zaplecza na wypieki (normy HACCP), własne przepisy , reklama

Zyski - olbrzymia ilość rodzin z dziećmi z alergiami, otwarty rynek unii europejskiej.

Adres internetowy: 

divvies.com

Foto: divvies.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

20080912170048_Przechwytywanie.JPG