DripStick jedzenie bez zabrudzeń.
Czytaj także

Dziś jej biznes jest wart już ponad kilka milionów $. Zaczynała za pożyczone 80 000$ od swojej rodziny. Firma i fabryki mieszczą się w Pocatello, a nazwa firmy brzmi „Price Products” A produkt?

Jest to specjalnie zaprojektowany patyk, pudełko w które można włożyć np. lodu tak by dzieci nie poplamiły sobie ubrań i miały czyste dłonie. Oczywiście dostępne są różne kształty, kolory oferowanych wyrobów.


Właścicielka chwali się, że jej produkty wytwarzane są tylko w Stanach Zjednoczonych i pakowane są w biodegradowalne opakowania. Cena wynosi 8 $ (24zł, za zestaw składający się z 2 pojemników.


Poza Dripstickami firma produkuje także opaski na rękę dla dzieci nowonarodzonych, w różnych kolorach, które mają pomóc zaobrączkować własne dzieci np. w szpitalu.


Ostatnim towarem stały się specjalnie zaprojektowane płyty DVD dla najmłodszych z muzyka ptaków, która wpływa na rozwój mózgu młodego organizmu.


Z ciekawostek to firma poszukuje dystrybutorów na całym świecie. Po sukcesach jakie odnieśli w Stanach Zjednoczonych może warto zainteresować się sprzedażą powyższych produktów.


Adres internetowy:

dripstik.com

Foto:dripstik.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

20081214094520_dripstick.jpg 20081214094527_dripstick2.jpg