PrzejdźNaSwoje   >   Przedmioty   >   GPS w okularach pozwoli odnaleźć trasę   >   Komentarze
GPS w okularach pozwoli odnaleźć trasę
27 komentarzy
Przedsiębiorstwo Recon pragnie zostać światowym liderem w zakresie przekazywania informacji. Na opatentowanie, czeka montowany na głowie przekaźnik, który będzie stale transmitował i wyświetlał dane bazujące na technologii GPS i zachowaniu posiadacza.
Komentarze
TnsdQLemCVBeLZI | 18 maja 2013
D4Ru73KUncharted 4 ziefff Wątpię, że to przeżyję bo już 3 kończyłem w bf3lach. Ostatnio naszła mnie rkeseflja na temat mojego grania, z ktf3rym mam problem i zauważyłem, że wciągnął mnie Hitman. Niepozorny tytuł w ktf3rym jest duuuużo rzeczy i kombinowania. Tak, tak drogie panie. Hitman dla leszczy nie jest na wysokich poziomach. Gra w ogf3le nie prowadzi za rączkę, gra nie podpowiada co zrobić, gra rzuca człowieka na lokacje i pokazuje tylko punkt gdzie mamy dojść, a to co zrobimy i co ważne jak to zrobimy by tam dość to nasza dowolność. Kombinuje się na zasadzie prf3b i błędf3w, frustrujemy się co chwilę, ale na końcu jest satysfakcja.A tu co będzie? Ckliwa, przewidywalna historyjka, liniowość i strzelanie, a na koniec zbierz 100 skarbf3w Pogram 2 godziny i się zmęczę. Sequele w ogf3le mi już nie podchodzą i w efekcie mam jakieś 10 nieskończonych tytułf3w. To nudzi, wszystko robione na 1 schemat. Jak uwielbiam gatunek wszelkiej maści strzelanek tak z ciężkim bf3lem serca uważam, że ten gatunek przez obecną generację jest już wyeksploatowany do granic możliwości Łączenie TPS/FPS z RPG, strzelanki sandboxowe czy gry w ktf3rych trzeba się nakombinować (Hitman, Splinter) jeszcze dają jakoś radę w gatunku. Reszta to już badziewie kopiuj wklej.
oco koman | 14 grudnia 2009
Janusz o co ci chodzi? posprzątać, zaorać? - to są okulary z gps`em
kużmiński janusz | 14 grudnia 2009
lepiej by się stało zduśić taką inicjatywe bo jedną nogą stoja na"ziemi " prywatnej.W przyszłości moga odnajdywać ludzi za ciężkie pieniądze .Są tacy na świecie co sobie tego nie życzą.Już samo pisanie tego komentarza jest niebezpieczne.Proponuje tym co to wymyślili inną robote np,szuter na drodze roztrząsać.... pole zaorać,itp .....o! pozamiatać a za takie propozycje czuję się obrażony...
batman | 09 grudnia 2009
zaawansowane to trochę