MailWriter – czyli wyślij list z domu
Czytaj także

Jest na to skuteczny sposób. W czasach powstania internetu i poczty elektronicznej zakładano, że tradycyjne listy przetrwają najwyżej 10 lat. A jednak są do dziś i maja się dobrze jak nigdy.

 

Dlaczego zatem nie wykorzystać internetu do wysyłania tradycyjnych listów?

 

Można to zrobić i najlepiej o tym wiedzą właściciele i założyciele portalu Mailwriter.com. Umożliwia on każdemu użytkownikowi przygotowanie treści listu, wybranie kraju, adresu dostawy, płatności i po problemie. Dzięki edytorom można bezpośrednio załadować nasze grafiki i teksty z rożnych plików worda, adobe acrobata itd.

 

Poza zwolnieniem z odręcznego pisania listu mamy dodatkowe atuty jak brak konieczności zakupu wcześniej znaczków. Co najważniejsze, niie trzeba wybierać się na pocztę by go wysłać. Listy polecone nie stanowią żadnego problemu. W panelu użytkownika wybiera się odpowiednią opcję a  ich numery otzrymuje się  po nadaniu.

 

Firma nastawia się na klientów biznesowych , którzy chcieliby zamówić korespondencje reklamową np. do 10 000 swoich klientów. Załadowuje informacje, pliki z adresami i nazwami klientów i gotowe. Bez zbędnego biegania na pocztę i co najważniejsze praktycznie w tej samej cenie.

 

Cały proces został uproszczony do 3 kroków:

  • Napisz list,
  • przejrzyj i popraw błędy,
  • wyślij.

 

Każdorazowo do dyspozycji klientów są różne metody płatności: Paypal, przelew itd. By skorzystać z usługi nie trzeba się rejestrować i zakładać konta. Można wysłać list wprost ze strony internetowej. Oczywiście wpierw płacąc za usługę.

 

Ciekawy pomysł na biznes. Codzienna czynność, która doprowadza wielu z nas do czerwoności mogłaby za pomocą takiego portalu w Polsce stać się przyjemnością. Dodatkowo jeżeli potrzebujesz faktury VAt nie ma problemu. Drukujesz ją wprost z strony internetowej. Nie musimy chyba przypominać jak to wygląda na Poczcie Polskiej.

 

Chciałbyś przygotować taki portal i szukasz odpowiedniej firmy informatycznej?  

 

Sprawdź usługi naszego partnera i otrzymaj zniżkę.

 

Adres internetowy:

 

mailwriter.com

 

Zdjecia:  mailwriter.com, przejdznaswoje.pl

 

Podobne artykuły:

 

Łatwo, szybko i zielono! Pomysł na pocztę marzeń.

 

Znaczki pocztowe z Twoim zdjęciem

 

Znaczki pocztowe przez internet?

 

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

mail.JPG