PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Najczęściej komentowane artykuły
Dodano 03 czerwca 2009 | Dodał: admin
Tam…. na dole czyli kolorowa Betty
Kiedy Nancy Jarecki była u fryzjera w Rzymie zainteresował ją pewien rytuał. Do salonu wchodziły klientki a fryzjerki po chwili wręczały im małe torebki z farbą do włosów i odprawiały z u śmiechem. Kiedy zapytała recepcjonistki co oznacza to zachowanie usłyszała: „To farba do włosów…ale tam na dole….tak żeby pasowały”.
Czytaj całość
Dodano 30 grudnia 2009 | Dodał: Robert
przejdzNaSwoje.pl 2009- według użytkowników
Pamiętamy to jakby wczoraj jak tworzyliśmy listę najpopularniejszych artykułów 2008 roku. A za parę dni za nami 2009. Przygotowaliśmy specjalnie dla naszych użytkowników listę najciekawszych artykułów, ciekawych rejonów świata odwiedzających naszą stronę. Za wytrwałość, komentarze, artykuły z programu partnerskiego serdecznie dziękujemy wszystkim!
Czytaj całość
Dodano 11 stycznia 2010 | Dodał: Robert
ModCell  czyli domy ze słomy
Domy budowane ze słomy i drewna kojarzą się z zamierzchłymi czasami. Nic bardziej mylnego. Brytyjska firma budowlana, bazująca na tej tradycyjnej technologii, została uhonorowana nagrodą za innowacyjność.
Czytaj całość
Dodano 14 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Zakładamy firmę - płatnik VAT czy nie?
Być albo nie być, oto jest pytanie! Każdy przedsiębiorca, który rozpoczyna działalność gospodarczą, musi zdecydować, czy chce być VAT-owcem, czy też nie.
Czytaj całość
Dodano 13 lutego 2010 | Dodał: Robert
Szybkie foliowanie.
Co zrobić z meblami ogrodowymi po sezonie. Masz może łódź i jeszcze większy problem? W Ameryce działa firma, która rozwiąze wszystkie bolączki. Jest tania, a jej pracownicy i tak zarabiają krocie.
Czytaj całość
Dodano 24 lutego 2010 | Dodał: Robert
MegaVan – tanie, elektryczne pojazdy dla biznesu
Kiedy prowadzimy swój własny biznes, często stajemy przed wyborem pojazdu dostawczego, bądź małego samochodu dla pracowników.
Czytaj całość
Dodano 04 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Rodzima zielona  innowacja czyli drzewkonaprezent.pl
Na powstanie tego innowacyjnego sklepu złożyło się zarówno długoletnie doświadczenie ogrodnicze właściciela jak i zamiłowanie do ekologii.
Czytaj całość
Dodano 02 marca 2010 | Dodał: Robert
BloomBox= czy zbliża się rewolucja?
Odkąd słynny i szalony Tesla bawił się z prądem, próbując nam go jeszcze bardziej upowszechnić, nic się nie zmieniało. Od tamtego czasu zaczęliśmy rozmawiać przez telefony komórkowe, spędzać większą część życia w internecie. Jeździć hybrydami, fascynować się Seagwayami.
Czytaj całość
Dodano 04 marca 2010 | Dodał: 25pomyslow
Pierogarnia - dla szukających pomysłu.
Pierogi skazane na sukces. Uznana marka zawsze znajdzie nabywcę. Od września ubiegłego roku spółka Polskie Jadło przyjmuje oferty osób zainteresowanych franczyzą pierogów.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2012 | Dodał: Robert
Brzydkie świąteczne swetry pomysłem na biznes
Niektórzy ludzie widząc tandetny, świąteczny sweter nie wiedzą czy się śmiać czy kpić. Zazwyczaj robią jedno i drugie. Jednak nie Ann Blackman, która spojrzała na tandetny sweter i zobaczyła „znak” dolara. I tak założyła firmę My Ugly Christmas Sweater.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  >  >>