PrzejdźNaSwoje   >   Artykuły
Najczęściej komentowane artykuły
Dodano 26 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Ogród na ścianie
Ilu ludzi mieszkając w mieście pełnym spalin, hałasu, zanieczyszczonego powietrza nie chciało by choć na chwilę odetchnąć, zrelaksować się na łonie natury, zwyczajnie odpocząć od nudnej, szarej codzienności? Z pewnością większość z nas.
Czytaj całość
Dodano 09 lipca 2009 | Dodał: Robert
Green Glass czyli pomysł na zielone
Firma Green Glass powstała w roku 1992 w Afryce Południowej. Od tamtej pory jej produkty zawędrowały już na dwór króla Hiszpanii i ekskluzywne bankiety w Hollywood. Jednocześnie podbiły serca tysięcy zwykłych obywateli.
Czytaj całość
Dodano 30 listopada 2009 | Dodał: thadinho
Butelka z węglowym filtrem sama oczyszcza wodę
Jak wynika z przeprowadzonych badań żeby wyprodukować jeden litr butelkowanej wody, trzeba zużyć jej aż trzy litry.
Czytaj całość
Dodano 05 lipca 2012 | Dodał: Robert
Doniczka zamiast lampy
Jak wielu posiadaczy ogrodów zastanawia się na zainstalowaniem w nim oświetlenia. A to w postaci jakiś np. lamp solarnych, światełek czy innych dających światło wynalazków. Tak, aby oprócz funkcji praktycznej spełniało to również funkcję estetyczną.
Czytaj całość
Dodano 11 lipca 2009 | Dodał: Robert
Sposób na akademicką nudę ciekawym biznesem
Tobias Fraenzel mistrz projektowania wnętrz, zaskoczył wszystkich swoim najnowszym rozwiązaniem. Zaprojektował on bowiem stół do ping-ponga, który zmieści się w każdym, nawet najmniejszym mieszkaniu.
Czytaj całość
Dodano 06 lipca 2012 | Dodał: Robert
Magiczna książka
Nie, nie będziemy pisać o księdze czarów czy innych fantastycznych przedmiotach. Tematem artykułu jest książka, wydrukowana ze specjalnym atramentem, który znika po 2 miesiącach.
Czytaj całość
Dodano 06 lipca 2012 | Dodał: Robert
Stojak na wino
Jeśli chcemy przechować niewielką ilość butelek z winem i chcielibyśmy to zrobić profesjonalnie potrzebujemy ładnego, stylowego, pasującego na wystroju stojaka. I tu zaczyna się problem. Większość dostępnych tego typu produktów na rynku jest za duża bądź za mała na te kilka butelek, które chcemy tam umieścić. Stąd przydałby się taki stojak, który my sami moglibyśmy dostosować do naszych potrzeb. Ku uciesze amatorów wina taki produkt znaleźliśmy.
Czytaj całość
Dodano 07 maja 2013 | Dodał: Robert
Luksusowa przyczepa kempingowa
Jakiś czas temu zamieściliśmy artykuł o przyczepie kempingowej w wersji lususowej, lekko futurystycznej. Teraz również będzie o luksusowej przyczepie lecz w zupełnie innym wydaniu.
Czytaj całość
Dodano 06 lipca 2012 | Dodał: Robert
Pudełko na żywność za... 760 tysięcy złotych
Niby zwykłe japońskie pudełko na żywność a cena zawrotna. Dlaczego jest ono takie drogie? Czy to się opłaca?
Czytaj całość
Dodano 14 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Futurystyczny fotel idealny do pracy
Stacja do pracy zaczerpnięta rodem z Gwiezdnych Wojen pojawi się w tym tygodniu na rynku. Na 15 grudnia 2009 zaplanowano premierę stanowiska Emperor, które spełni oczekiwania każdego pracownika.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  >  >>