Segway - przewodnik
Czytaj także

W połowie 2008 roku ruszył na poważnie. Kupił za ponad 5 500$ - 5 szybkich i ekologicznych maszyn Segway i otworzył kiosk na ulicy Channelside Plaza, gdzie automatycznie znalazła się jego siedziba. A jak brzmi jej nazwa? Magic Carpet Glide Tampa Bay Segway. Zajmuje się dokładnie oprowadzaniem – objeżdżaniem turystów po mieście za pomocą segway`ie.

Sam właściciel opowiada, że wystartował z tym pomysłem bo potrzebował trochę pieniędzy na życie. A obecnie jeżeli chciałbyś skorzystać z jego usługi – zapomnij jest zapisany na 5 miesięcy. Pomysł okazał się prawdziwym sukcesem komercyjnym. I nie tylko. Większość gazet, portali internetowych rozpisało się na temat tego niesamowitego biznesu.


Teraz trochę na temat Segwaya. Jest jedna firma, która w Polsce sprzedaje te pojazdy. Mają one zasięg do 40 km (zależnie od prędkości jazdy, ukształtowania terenu) i mogą poruszać się z prędkością 20 km/h.


Tak naprawdę pomysł ten pokazuje , że jak niewiele potrzeba by udało się osiągnąć sukces i zacząć zarabiać. W tym przypadku właściciel firmy robi to co lubi – oprowadza turystów i jeszcze sam jest sobie szefem.


Wielu z naszych rodaków jest w Amsterdamie, Londynie, Paryżu, Rzymie – a to są idealne miejsca do prowadzenia podobnej działalności.


Do dzieła.


Adres internetowy: 

magiccarpetglide.com

Foto: magiccarpetglide.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

_segway.jpg segway2.JPG