ShortTask pomysłem na 1/4 etatu.
Czytaj także

Dlatego my na łamach przejdznaswoje.pl zajmujemy się tylko innowacyjnymi, działającymi w świecie pomysłami na biznes. Nie inaczej jest z jednym nowym pomysłem. ShortTask (krótkie zadanie). W Polsce jak i na całym świecie portale rekrutujące stanowią podstawę pozyskiwania pracowników. Jednak skupiają się one na zatrudnieniu najczęściej wykwalifikowanych specjalistów na pełen etat.

ShortTask występuje obecnie w wersji Beta. Łączy on ludzi szukających krótkiego zajęcia np. na ¼ etatu z tymi, którzy potrzebują specjalistów w krótkim wymiarze godzin, bądź do jednego konkretnego zlecenia. Szukasz programisty, sprzątaczki, pracownika, który w domu wykona zleconą pracę – nie ma problemu obecnie na stronie ~60 000 ofert.

Dodatkowo strona zawiera system pozwalający określić kwoty jakie jesteś skłonny zapłacić za daną pracę. Dotyczy to także tych poszukujących, gdzie mogą określić za ile mogą się zaangażować. Jeżeli strony się dogadają i produkt zostanie wykonany – poprzez witrynę można zapłacić pracownikowi pieniądze. Czyli spełnia ona role takiego aktywnego pośrednika.

Z czego się utrzymuje? Pobiera 10% prowizji od każdego zakończonego zlecenia. Wśród zleceń takie perełki jak pisanie komentarzy na Amazon za 1$, czy rozwijanie forum za 0,15$ za post.
Z siedzibą w Kalifornii ShortTask daje firmom możliwość elastycznego zatrudniania pracowników zwłaszcza w sytuacji spowolnienia gospodarczego.

Adres internetowy:
www.shorttask.com

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

etat.JPG