Tajna broń sushi pomoże w biznesie
Czytaj także

Sushi Bazooka, pomoże w szybki i łatwy sposób, również domowy zrolować nam sushi. W tym celu nie będą potrzebne żadne specjalne umiejętności. Dzięki plastikowej „broni” samemu przyrządzimy takie japońskie przysmaki, jakie najbardziej lubimy.

Ogólnie mówiąc sushi to przede wszystkim zwijany w wodorosty ryż z ulubionymi dodatkami. Patrząc na to pierwszy raz nie wydaje się to aż tak wielką sztuką, przygotowanie sushi. Jednak często rzeczywistość weryfikuje nasze podejście do tego kulinarnego tematu. I zrobienie „rollsów” np. w domowych przysparza nam wtedy niemałych kłopotów. A to ryż za mało kleisty, a to włożyliśmy go za dużo do wodorostów co powoduje że mimo iż smaczny rulon nie jest już tak zwarty i ładny jaki być powinien.

Dzięki temu wynalazkowi, opracowanemu przez firmę Strapya World formowanie sushi może być teraz bardzo łatwe. Przestrzeń Bazooki wystarczy napełnić ryżem i ulubionymi dodatkami, by następnie już tak przygotowany zestaw „wstrzelić” w wodorost. Potem wystarczy już cieszyć się tak podanym daniem. A dodatkowo uśmiech naszych gości, widzących tak podane danie, bezcenny.

Cenę tego urządzenia można sprawdzić tutaj (sekcja: Dokumenty)

 Artur Stasiak

Adres internetowy: strapya-world.com

Zdjęcia: strapya-world.com

 

Podobne artykuły:

Odrobina stylu czyli sushi podane inaczej

Pudełko na żywność za... 760 tysięcy złotych

Lokal nowej generacji

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

sushi1.JPG sushi2.JPG