TechnoGym Kinesis czyli mała duża siłownia
Czytaj także

Nowa linia świetnie nadaje się do małych domków,czy nawet kawalerek. Dzięki swojej prostocie a jednocześnie przemyślanej konstrukcji pozwala wykonywać do 200 różnego rodzaju ćwiczeń. Zajmując przy tym niewiele miejsca. Stanowi dodatkowo piękną ozdobę domu bądź pomieszczenia.

 

Początkujący jak i zaawansowany klient znajdzie ćwiczenia dla siebie z pomocą Kinesis. Występuje wiele odmian tego przyrządu, od wykończonych szkłem po wykładane drewnem i nowoczesnymi tworzywami. Wybór jest olbrzymi. Zalety :

  • ćwiczenia w ciszy,

  • wykorzystanie do ćwiczeń sił grawitacji,
  • bezpieczeństwo,

  • ergonomia,

  • 200 układów na mniej niż 1m2.

Firma zapewnia materiały instruktażowe, jak i katalogi możliwych ćwiczeń, filmy instruktażowe i możliwość spotkania z trenerem, który pokaże co można z tym zrobić i co jest dla nas dobre.

 

Cena ?

Skromne 7 900 Euro ~31 000 zł brutto. Jak za produkt naprawdę wysokiej jakości rozsądna.

Najciekawsze jest jednak to, że produkty firmy TechGym rozchodzą się jak świeże bułeczki. Przecząc teorii wielu naszych użytkowników, że „drogie” się nigdy nie sprzeda. Założyciele tej firmy kilka lat temu dokładnie wiedzieli do jakiej grupy docelowej kierują swoje produkty. Nie zawiedli się. Dzięki jakości, dbaniu o każdy szczegół i pomocy dla klientów osiągnęli sukces - międzynarodowy.

 

Kompaktowy wygląd urządzenia pozwala je także zamontować w biurze.

Firma ta jest słabo znana w Polsce. Piszemy o niej ponieważ  stanowi naszym zdaniem doskonały pomysł na biznes. W każdym rozwiniętym kraju znajdziemy w większym mieście centra z sprzętem fitness. U nas na razie takowych brak. Choć patrząc na ilość użytkowników siłowni można śmiało powiedzieć że już niedługo.

 

Adres internetowy :

technogym.com

Zdjęcia: technogym.com

Podobne artykuły:

Fibit

Siłownie dla dzieci

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

1.jpg