ThirstSolution innowacyjnie zaspokoi pragnienie
Czytaj także

Wszystko dzięki innowacyjnej koncepcji przedsiębiorstwa Thirst Solution. W ofercie tej brytyjskiej firmy znajdziemy finezyjne plecaki przeznaczone do serwowania piwa, napojów gazowanych czy soków.

 

Standardowy ThirstPack pomieścić może 11.3 litra płynu. Nad odpowiednią temperaturą napoju czuwa, specjalny chłodzący wkład. Nietuzinkowa technologia pozwala na rozlewanie picia przez wygodny rękaw pod odpowiednim ciśnieniem.

 

Z jednego plecaka wyczarować można 21 pół litrowych piw, 60 koktajli lub 48 tradycyjnych szklanek. Do plecaka dołącza się w łatwy sposób przezroczystą tubę, która pomieści maksymalnie 50 półlitrowych pojemników.

 

Oprócz flagowego produktu klienci mogą wybrać mniejsze plecaki, przeznaczone do serwowania zarówno ciepłych jak i zimnych napojów, jak i takie, które funkcjonują na zasadzie mobilnych automatów. Picie, nie jest rozlewane, a sprzedawane w butelkach lub puszkach.

 

Plecaki służą nie tylko do zaspokajania potrzeb klientów, ale są też również przystosowane do pełnienia roli nośnika reklamowego. Na zamówienie przedsiębiorstw ThirstSolution produkuje zewnętrzne pokrowce z logo firmy lub konkretnej marki. Znaki towarowe mogą pojawić się również na kubkach.

 

Z innowacyjnych dyspenserów korzystały już międzynarodowe firmy przy okazji organizowania wszelakich imprez. Klienci, głównie organizacje sportowe, chwalą sobie różnorodność zastosowania produktów ThirstPack. Wszyscy zauważyli wzrost obrotów i cieszyli się z większej popularności danej marki.

 

Firmę do życia powołał Joseph Burke, bezrobotny Brytyjczyk, który po powrocie z Australii poświęcił się badaniom nad tym unikalnym produktem. Po niespełna 3 latach na rynku firma odnotowała godny podziwu wzrost i obrót.

 

Do tej pory ThirstPack zadebiutował już w ponad 40 krajach świata i doczekał się reportaży zarówno w czołowych wydawnictwach jak i stacjach telewizyjnych. Założyciel firmy planuję dalszą ekspansję na terenie Europy oraz podbój innych kontynentów.

 

 

Adres internetowy:

 

thirstsolution.com

 

Foto: thirstsolution.com

 

Czytaj też:

Chilldisc czyli pomysł na lodowaty biznes

Powolna krowa pomysłem na szybki sukces

Mieszkasz na wsi? sprawdź jak zwiększyć dochody

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

thirstsolution.jpg thirstsolution2.jpeg thirstsolution3.JPG