PrzejdźNaSwoje   >   alkohol
Tag: alkohol
Dodano 15 listopada 2014 | Dodał: Robert
Skomponuj własną whisky
Zapewne nie wszyscy wiedzą, że 27 marca to Międzynarodowy Dzień Whisky. Ten dzień już niedługo. W związku z tym postanowiliśmy poszukać ciekawego biznesu związanego z tym niezwykle popularnym napojem. I znaleźliśmy firmę, która oferuje możliwość, poprzez kreator na swojej stronie internetowej, skomponować własną, spersonalizowaną whisky.
Czytaj całość
Dodano 02 lipca 2013 | Dodał: nicky
Tubki z alkoholem pomysłem na biznes
Alkohol nie z butelki i nie z puszki lecz wyciskany z tubki. Kto jak kto, ale użytkownicy pasty do zębów nie będą mieli problemów z konsumpcją procentów oferowanych pod marką GO, wytwarzanych przez Wenger Corporation.
Czytaj całość
Dodano 09 listopada 2012 | Dodał: Robert
Whisky bez alkoholu pomysłem na biznes
Niektórzy mogą pomyśleć, że to żart. Niestety nie. Szkocka firma Arkay Beverages wprowadziła na rynek bezalkoholowy napój o smaku whisky.
Czytaj całość
Dodano 29 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Air - woda z prądem pomysłem na biznes
Jeśli lubisz procenty, lubisz błogi stan upojenia alkoholowego, ale nie lubisz smaku procentowych trunków ten pomsył jest dla Ciebie. Firma z USA wypuściła na rynkek alkohol bez smaku. Wygląda jak woda, smakuje jak woda a działa jak alkohol.
Czytaj całość
Dodano 29 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Wódka w szmince pomysłem na biznes
Na rynku istnieje już piwo dedykowane paniom. Firma z Rosji poszła o krok dalej i stworzyła specjalnie dla pań wódkę o nazwie Sterva, której opakowanie wyglądem przypomina kobiecą szminkę.
Czytaj całość
Dodano 08 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Vodka Chilli Naga czyli tylko dla prawdziwych twardzieli
Ten, kto przynajmniej raz w życiu spróbował prawdziwej kuchni tajskiej, meksykańskiej czy węgierskiej, rozumie co to znaczy „ogień w ustach” i próby jego gaszenia. Ale teraz chcemy Wam pokazać na przykładzie pewnego biznesu, że określenie „woda ognista” nabiera realnego znaczenia.
Czytaj całość
Dodano 09 września 2010 | Dodał: Robert
BieroBar- złoty trunek z tuby
Kolejny pomysł na przejdznaswoje.pl z gatunku....piwa. Widać studenckie klimaty udzielają się nam. Wielu znawców złotego trunku ma problem z jego najlepszymi odmianami. Otwierać czy lepiej żeby jeszcze trochę poleżało. A jak już to czy całe wypiję?
Czytaj całość
Dodano 19 marca 2010 | Dodał: Robert
Produkują wina…dla psów!
Dobre trunki lubi każdy z nas. Pomysłowa firma ze Stanów Zjednoczonych poszła o krok dalej i wymyśliła…wina dla psów.
Czytaj całość
Dodano 08 lutego 2010 | Dodał: Robert
Kalifornijskie wina do gotowania
Producenci win prześcigają się w innowacyjnych pomysłach, które ułatwiają nam życie. Tym razem czas na Academiewines- kalifornijskie wina do gotowania, które uszlachetnią smak potraw.
Czytaj całość
Dodano 03 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Alcospot sprawdzi zawartość alkoholu
Alcospot to młoda i prężnie rozwijająca się firma ze Słowacji. Jej najnowszy produkt: maszyna dystrybuująca testy na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, wzbudziła zaciekawienie międzynarodowej prasy.
Czytaj całość
1  2  >  >>