PrzejdźNaSwoje   >   aplikacja
Tag: aplikacja
Dodano 19 grudnia 2012 | Dodał: Robert
NIEjadalne bluzy pomysłem na biznes
Ubrania, nawet te najfajniejsze, mają to do siebie, że się nudzą. Stąd pomysł jednej z europejskich marek (ubrania powstają w Polsce) na bardzo oryginalne bluzy z "żywnościowymi aplikacjami".
Czytaj całość
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
FinderCodes – pomoże Ci znaleźć zagubiony przedmiot
Ile razy zdarzyło się Wam coś zgubić, a to telefon, a to portfel, a to klucze, walizkę na lotnisku czy nawet ukochanego zwierzaka. Od kilku dniu działa system Lost & Found firmy FinderCodes, za pomocą którego będziemy mogli odnaleźć naszą zgubę.
Czytaj całość
Dodano 03 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zaprojektuj swój indywidualny tatuaż
Osoby, które kochają dekorować swoje ciało przeróżnymi tatuażami mają teraz możliwość zaprojektowania własnego, niepowtarzalnego wzoru. Możliwe jest to dzięki generatorowi tatuażu, aplikacji która dostępna jest na telefony komórkowe.
Czytaj całość
Dodano 25 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Pomysł na nietypową pobudkę
Japońska firma UNIQLO, zajmująca się szeroko pojętą modą, tym razem stworzyła aplikację, która budzi nas muzyką dostosowaną do warunków pogodowych panujących na zewnątrz.
Czytaj całość
Dodano 15 czerwca 2012 | Dodał: Robert
S.A.P.E.R  czyli Polak potrafi
Grupa studentów z Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej stworzyła aplikację dedykowaną Windows Phone 7, która wykrywa m.in.: materiały wybuchowe w terenie. Jak to możliwe?
Czytaj całość