PrzejdźNaSwoje   >   automat
Tag: automat
Dodano 06 marca 2013 | Dodał: Robert
Wino z automatu
W Europie, szczególnie na południu a także w USA dużą popularnością cieszą się dystrybutory na wino. Mimo, że pomysł nie jest nowy wciąż budzi kontrowersje wśród prawdziwych koneserów. Bo czy wino lane prosto z , do własnego baniaka to nie czyste świętokradztwo?
Czytaj całość
Dodano 27 lutego 2013 | Dodał: Robert
Gipsomaty pomysłem na biznes
Czasy, w kórych jedyne co można było kupić w automacie to napoje i słodycze już dawno minęły. Od jakiegoś czasu w niektórych polskich szpitalach witają pacjentów automaty z kolorowym i lekkim gipsem.
Czytaj całość
Dodano 21 lutego 2013 | Dodał: Robert
Testy ciążowe z automatu
Automaty z napojami i słodyczami stoją już praktycznie wszędzie i raczej nikogo nie dziwią. Ale w niektórych krajach producenci postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i wypuścili maszyny, w których można kupić parafarmaceutyki.
Czytaj całość
Dodano 13 listopada 2012 | Dodał: Robert
Zdjęcia z automatu w 3D
Jeśli jesteś fanem trójwymiarowej fotografii, świetnie. Teraz będzie możliwość drukowania swoich podobizn z fotografii w formie figurek 3D.
Czytaj całość
Dodano 07 listopada 2012 | Dodał: Robert
Pamiątkowe monety z automatu sposobem na dodatkowe dochody
Ciekawy pomysł na sprzedaż pamiątkowych monet zaproponowała firma z Rosji, prezentując automat o nazwie Monetary Attraction. Korzystając z niego sami mamy możliwość ich wybicia.
Czytaj całość
Dodano 05 listopada 2012 | Dodał: Robert
Żywe kraby z automatu
Pewien Chińczyk wpadł na nietypowy pomysł sprzedaży żywych krabów. Stworzył automat, w którym możemy kupicć żywe kraby. Jak widać Chińczykom pomysłów na biznes również nie brakuje.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2011 | Dodał: Robert
Bagietka z maszyny
Automaty z produktami kojarzą nam się najczęściej z napojami i szybkimi przekąskami takimi jak batoniki, chipsy. Jednak we Francji pewien piekarz pomyślał ze może warto sprzedawać bagietki nawet gdy piekarnia nie działa. Pomyślał, że dzięki temu więcej zarobi i się nie pomylił.
Czytaj całość
Dodano 03 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Alcospot sprawdzi zawartość alkoholu
Alcospot to młoda i prężnie rozwijająca się firma ze Słowacji. Jej najnowszy produkt: maszyna dystrybuująca testy na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, wzbudziła zaciekawienie międzynarodowej prasy.
Czytaj całość
Dodano 19 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Automaty do ładowania urządzeń elektrycznych
Atena, Adonis i Achilles to produkty amerykańskiej firmy Hercules Networks. Imiona mitycznych bohaterów nadano tak zwanym ATM-om, czyli publicznym maszynom do ładowania sprzętu elektronicznego.
Czytaj całość
Dodano 17 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
ecoATM czyli pomysł na e-cycling
Szybki rozwój technologii i wzornictwa sprawiają, że często wymieniamy sprzęty elektroniczne. Jednak tylko 10% starych urządzeń ulega recyclingowi, reszta trafia niestety na wysypiska.
Czytaj całość
1  2  >  >>