PrzejdźNaSwoje   >   bar
Tag: bar
Dodano 18 lutego 2013 | Dodał: Robert
PIN IT – pomysł na bar rowerowy
Czy spożywanie posiłku, popijając pyszną kawę, jednocześnie odpisując na maile nie schodząc z roweru nie wydaje Wam się pomysłem oryginalnym i ciekawym?
Czytaj całość
Dodano 08 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Fotobar pomysłem na biznes
Zapewne większość z Was kojarzy markę Polaroid. To jedne z pierwszych aparatów fotograficznych, które umożliwiały praktycznie natychmiastowe wywoływanie zdjęć. Bardzo popularne w latach 90. XX wieku. Niestety, z powodu ekspansji aparatów cyfrowych Polaroid został powoli wyparty z obiegu. Obecnie, w epoce cyfrowej, marka przeżywa renesans za sprawą interesującego pomysłu jej właściciela, a mianowicie Polaroid Fotobarów.
Czytaj całość
Dodano 09 września 2010 | Dodał: Robert
BieroBar- złoty trunek z tuby
Kolejny pomysł na przejdznaswoje.pl z gatunku....piwa. Widać studenckie klimaty udzielają się nam. Wielu znawców złotego trunku ma problem z jego najlepszymi odmianami. Otwierać czy lepiej żeby jeszcze trochę poleżało. A jak już to czy całe wypiję?
Czytaj całość
Dodano 17 maja 2010 | Dodał: sajmon07
Mini donuts, czyli jak można zarobić na pączkach
Pomysł na ten biznes niewątpliwie mieści się w dość obszernej definicji małej gastronomii i niewątpliwie należy do tych słodkich pomysłów związanych z cukiernictwem po które ludzie w wolnych chwilach relaksu chętnie sięgają.
Czytaj całość
Dodano 25 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Muzz na kawę na wynos.
Na całym świecie najszybciej rosnącą częścią szeroko rozumianego pojęcia food jest sprzedaż na wynos, bez wychodzenia z samochodu. Taką właśnie firmą jest MuzzBuzz Australijski największy i najbardziej doceniony operator.
Czytaj całość
Dodano 04 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Kran na każdym stole pomysłem na pub
W Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych w barach, pubach i restauracjach zagościł system, który sprawia, że goście czują się swobodniej. Przedstawiamy Table Tap, czyli kran na każdym stoliku.
Czytaj całość
Dodano 20 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Lokal nowej generacji
Amsterdamski Minibar to zupełnie nowa definicja lokalu. To miejsce, w którym klient nie będzie nigdy czekał na obsługę, ponieważ może obsłużyć się sam. Wchodzących gości wita u progu wykwalifikowany concierge i natychmiast prowadzi do jednego z 45 doskonale wyposażonych hotelowych mini barów.
Czytaj całość
Dodano 30 listopada 2008 | Dodał: Robert
Bar dla najmłodszych pomysłem na biznes
Pomme Bébé jest niezwykłą restauracją z Newport Beach. W jadłospisie tego lokalu znajdziemy tylko organiczne potrawy dla maluchów i trochę większych dzieci. Potrawy przygotowywane są na miejscu, stąd ich świeżość, tak ważna dla prawidłowego rozwoju dzieci.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2008 | Dodał: Robert
DessertsBar - pomysłem na własną firmę
Ciekawe zdrowe soki pomysłem na własny interes. Konsumenci mogą kupić zmiksowane napoje z owoców w prawie każdym centrum handlowym i na każdym lotnisku.Jednak malezyjska sieć o smakowitej nazwie Dessert’s Bar postanowiła oklepanym napojom owocowym nadać nowy charakter i podawać je w niecodziennej atmosferze i w ekstrawaganckim stylu.
Czytaj całość
Dodano 19 maja 2008 | Dodał: Robert
Pomysł dla restauracji - jak płacić mniej za śmieci?
Problemy butelek szklanych w koszach na śmieci stanowią duży problem. Zwłaszcza dla właścicieli barów czy restauracji. Ceny obsługi wywozu nieczystości stale rosną. Niewielu z Państwa zapewne wie, że ponad 50 % naszych śmietników stanowią butelki.
Czytaj całość