PrzejdźNaSwoje   >   bezpieczeństwo
Tag: bezpieczeństwo
Dodano 07 kwietnia 2013 | Dodał: Robert
Scout przypilnuje domu - ciekawy pomysł na biznes
Sezon wyjazdów wakacyjnych dopiero przed Nami. Na przejdznaswoje nie raz już prezentowaliśmy innowacyjne pomysły na zabezpieczenie swojego domu. Teraz czas na najnowszy z nich.
Czytaj całość
Dodano 18 lutego 2013 | Dodał: Robert
Taga - rower i dziecięcy wózek w jednym
Przemieszczanie się z dzieckiem jeszcze nie było tak proste, wygodne i bezpieczne. Wszystko za sprawą wielofunkcyjnego miejskiego pojazdu o nazwie Taga łączącego w sobie zalety roweru i dziecięcego wózka.
Czytaj całość
Dodano 20 sierpnia 2012 | Dodał: Robert
Rower świecący w ciemności
Można stwierdzić, że jazda na rowerze, przede wszystkim w nocy nie należy do najbezpieczniejszych. Przedstawimy pomysł pewnej firmy, dzięki której będzie można poczuć się bezpieczniej na drodze.
Czytaj całość
Dodano 04 lipca 2012 | Dodał: Robert
Specjalna obroża dla psów
Wiemy, że bardzo kochacie swoje zwierzaki. A ile razy się zdarzyło, że uciekł Wam pies w nocy. Trzeba było go szukać, a warunki ku temu nie były sprzyjające. Pewna firma wpadła na ciekawy pomysł.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Inteligentna ochrona - czyli bezpieczne dwa kółka
System poduszek powietrznych, jaki opracowała włoska firma Dainese, z pewnością zainteresuje użytkowników rowerów oraz motocyklistów.
Czytaj całość
Dodano 07 czerwca 2010 | Dodał: Robert
Samokontrolująca obroża linkowa – Polski wynalazek.
Są pewne szacunki które pokazują, że po Korei Południowej mamy najwięcej psów w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Naprawdę. Stąd Państwo mogą rozumieć dlaczego w Polsce jest tyle zagranicznych koncernów z branży utrzymania zwierząt domowych.
Czytaj całość
Dodano 12 listopada 2009 | Dodał: Robert
Cyclehoop parking rowerowy pasujący do każdego miasta
Najprostsze pomysły są najlepsze. Potwierdza to historia Anthony Lau, założyciela firmy Cyclehoop, która każdą przestrzeń może zamienić w elegancki parking dla rowerów.
Czytaj całość
Dodano 05 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
LightLane pomysł na prywatną ścieżkę rowerową
Największe bezpieczeństwo zapewniają rowerzystom ścieżki rowerowe. Jest to jednak kosztowne rozwiązanie, wymagające dużych nakładów pracy i często niedostępne. Dzięki najnowszej innowacji, ścieżka rowerowa może być wszędzie tam gdzie podąża cyklista.
Czytaj całość
Dodano 07 września 2009 | Dodał: Robert
Pomysł na świetLny biznes rowerowy
Każdy rowerzysta powinien zadbać o to, żeby być widocznym na drodze. Oprócz standardowych lamp, odblasków i kamizelek można nadać swojemu bicyklowi niepowtarzalny charakter dzięki, któremu na pewno zostanie on zauważony.
Czytaj całość
Dodano 21 lipca 2009 | Dodał: Robert
Ruby czyli kask jak dzieło sztuki
Życie jest wartością nadrzędną i nigdy nie wolno wybierać między modą a bezpieczeństwem. Z takiego założenia wychodzi Jerome Costes właściciel i założyciel przedsiębiorstwa Ruby.
Czytaj całość
1  2  >  >>