PrzejdźNaSwoje   >   biuro
Tag: biuro
Dodano 12 marca 2013 | Dodał: Robert
Biura z recyklingu pomysłem na biznes
Na początku działalności małych firm jednym z problemów z jakimi się one borykają to koszty wynajęcia biura, które pochłaniają znaczną część dochodów. Stąd wiele młodych firm ogranicza tego typu wydatki. Dlatego ciekawym pomysłem jest zaproponowanie tanich, przestronnych i funkcjonalnych miejc do pracy, jak to się dzieje w Belgii.
Czytaj całość
Dodano 04 marca 2013 | Dodał: Robert
Z Walkstation biegasz i pracujesz
Każdy pracodawca powinien wiedzieć, że komfort pracy i zdrowie jego pracowników jest niezwykle isotne. Bo to ludzie w dużej mierze tworzą fimę. Jeden z producentów mebli biurowych Steelcase zaproponował ciekawe rozwiązanie. Walkstation pozwala komfortowo chodzić, spalać kalorie, poczuć się zdrowiej i bardziej pobudzonym. A to wszystko podczas wykonywania pracy, którą normalnie wykonujesz siedząc.
Czytaj całość
Dodano 28 lutego 2013 | Dodał: Robert
Tekturowe biuro
Filc, drewno, papier, szkło. W ostatnim czasie te materiały są w ogromnej mierze wykorzystywane we wszelakich wnętrzach. W sumie logiczne, bo koszt niewielki a i efekt potrafi zaskoczyć nawet największych sceptyków. A jak większość mówi, proste rozwiązania są najlepsze.
Czytaj całość
Dodano 25 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Biuro w podróży pomysłem na biznes
Pewien Szwed, Erik Olovsson, doszedł do wniosku, że w czasach kiedy sytuacja na ryku pracy nie jest stabilna, że można się udać w podróż i tej pracy poszukać. Tak też uczynił i otworzył swoje biuro projektowe w busie.
Czytaj całość
Dodano 25 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Pohuśtaj się w biurze
Jak powiedział kiedyś irlandzki dramaturg i prozaik George Bernard Shaw „Nie przestaliśmy się bawić ponieważ dorośliśmy, ale dorośliśmy, ponieważ przestaliśmy się bawić”. To motto świetnie pasuje do pomysłu na biznes, który zaprezentowało londyńskie studio Duffy London.
Czytaj całość
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Przenośne biurko czyli coś dla pracoholików
Czyż to nie jest piękne, gdy w budzimy się w poniedziałek rano i nic tak nas nie cieszy jak świadomość tego, że zaraz zaczniemy nowy tydzień w pracy lub na uczelni. Ale czasem mogą pojawić się pewne nieoczekiwane okoliczności, które uniemożliwią nam wykonywanie ulubionych czynności. Firma z USA zaproponowała ciekawy pomysł, mobilne biurko dla pracoholików.
Czytaj całość
Dodano 15 marca 2010 | Dodał: Robert
Outsourcing - czy to się naprawdę opłaca?
Outsourcing w świecie biznesu jest uważany za rzecz zupełnie normalną, opartą na wyliczeniach ekonomicznych. Ponad 90% podmiotów gospodarczych wykorzystuje outsourcing w min. jednej dziedzinie.
Czytaj całość
Dodano 12 lutego 2010 | Dodał: Robert
Zakładamy firmę - tylko gdzie ?
Aby prowadzić swój biznes nie jest konieczne wynajmowanie własnych powierzchni biurowych,oraz inwestowanie dużych pieniędzy w ich wyposażenie, opłacenie kaucji i zatrudnienie pracownika.
Czytaj całość
Dodano 04 lutego 2010 | Dodał: Robert
Praca w domu – w innym wymiarze. Archipod.
Coraz więcej firm na całym świecie zatrudnia telepracowników. Praca na odległość nie koniecznie musi oznaczać niskie wynagrodzenie czy wykonywanie prostych czynności. Duża częśc międzynarodowych architektów, biur projektowych wykonuje zlecenia na odległość.
Czytaj całość
Dodano 14 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Futurystyczny fotel idealny do pracy
Stacja do pracy zaczerpnięta rodem z Gwiezdnych Wojen pojawi się w tym tygodniu na rynku. Na 15 grudnia 2009 zaplanowano premierę stanowiska Emperor, które spełni oczekiwania każdego pracownika.
Czytaj całość
1  2  >  >>