PrzejdźNaSwoje   >   bizuteria
Tag: bizuteria
Dodano 16 listopada 2012 | Dodał: Robert
Biżuteria, którą lepiej nosić niż używać
Biżuteria jest najlepszym przyjacielem kobiet i coraz częściej także mężczyzn. Na rynku działa dużo firm, które oferują ręcznie wykonywaną biżuterię. W dzisiejszych czasach to już nic nadzwyczajnego. Interesujące jest to, jakich używają do tego materiałów.
Czytaj całość
Dodano 19 września 2012 | Dodał: Robert
Ręcznie robiona biżuteria pomysłem na biznes
Biżuteria jest najlepszym przyjacielem kobiet i coraz częściej także mężczyzn. Na rynku pojawiają się liczne firmy produkujące typowe świecidełka, ale kolekcja firmy The Vintage Pearl i jej właścicielka Erin Edwards do nich nie należy.
Czytaj całość
Dodano 10 września 2012 | Dodał: Robert
Bransoletki magnetyczne pomysłem na biznes
Firmy jubilerskie z całego świata prześcigają się z projektach swoich wyrobów. Na ciekawy pomysł wpadła firma Zepter International, która zaproponowała biżuterię magnetyczną.
Czytaj całość
Dodano 13 pażdziernika 2009 | Dodał: jacek555
Użyteczna biżuteria miejska wskaże drogę...
Błądzenie po obcym mieście z ogromną nieporęczną mapą w dłoni nie należy do przyjemności. Amerykańska firma postanowiła wyjść turystom naprzeciw i stworzyła dyskretną i użyteczną biżuterię, która pozwoli łatwo dotrzeć do celu.
Czytaj całość
Dodano 14 września 2009 | Dodał: Robert
Biżuteria z pomysłem i…odciskiem palca
Jubilerzy z całego świata prześcigają się w projektach ślubnych obrączek. Na jedyny w swoim rodzaju pomysł wpadł Brent Williams, rzemieślnik z uroczego stanu Maine.
Czytaj całość
Dodano 08 czerwca 2009 | Dodał: admin
Nieśmiertelnik z polotem
Biżuteria jest najlepszym przyjacielem kobiet i coraz częściej również mężczyzn. Na rynku pojawiają się liczne firmy produkujące świecidełka, ale kolekcja Tary Levitin właścicielki firmy Leviticus Jewelry znacznie się od nich różni.
Czytaj całość