PrzejdźNaSwoje   >   budowa
Tag: budowa
Dodano 04 września 2009 | Dodał: Robert
Domy z klocków pomysłem na biznes
Połączenie tradycji i wydajności w budownictwie jest już możliwe. Dzięki wyrobom HIB wznoszone konstrukcje są przyjazne i wytrzymałe.
Czytaj całość
Dodano 28 maja 2009 | Dodał: admin
Krowie placki na budowę
Pisaliśmy już w przejdznaswoje.pl o kilku pomysłach, które wykorzystują odpadki to tworzenia czegoś zupełnie nowego. Teraz jest czas na EcoFaeBrick. Firma ta powstała w Indonezji zajmuje się przetwarzaniem krowiego łajna w... cegły budowlane (!!)
Czytaj całość
Dodano 25 marca 2009 | Dodał: admin
Mieszkać w kopule
Czy nie marzyłeś o domu, którego wszyscy będą Ci zazdrościć. Czy nie marzyłeś o tym by szokować innych i spełniać swoje aspiracje? To coś dla Ciebie.
Czytaj całość
Dodano 16 marca 2009 | Dodał: admin
InterShelter- igloo dla każdego
Opisywaliśmy już jako pomysł na biznes przebudowę starych kontenerów na specjalne domy mieszkalne, lokale usługowe itp. Ale udało nam się znaleźć jeszcze ciekawszy pomysł, działające przedsiębiorstwo przynoszące zyski.
Czytaj całość
Dodano 02 marca 2009 | Dodał: admin
Własny kontener pomysłem na biznes
Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, co dzieje się z metalowymi kontenerami w których statki przywożą importowane towary? Wracają z powrotem? Niekoniecznie.
Czytaj całość
Dodano 05 stycznia 2009 | Dodał: admin
Drewniane domy
Jak zbudować DOM, który jest ładny, ekologiczny i jednocześnie trwały? Do niedawna wydawałoby się to niemożliwe, jednak szef niemieckiej firmy MHM GMBH Hans Hundegger znalazł rozwiązanie.
Czytaj całość
Dodano 02 pażdziernika 2008 | Dodał: admin
Zużyte kontenery pomysłem na własną firmę
Kolejny przykład budowy domów z kontenerów do przewozu towarów. Jednak tym razem kilku zapaleńców z New Mexico w USA postanowiło zrobić prawdziwą adaptację tych zwojów powyginanej blachy.
Czytaj całość
Dodano 18 września 2008 | Dodał: admin
Wstaw sobie biuro do ogrodu
Własny biznes by się wyrwać z biura I odpocząć od tego wszystkiego. Znaleźć zaciszne miejsce w którym w skupieniu można by procować. Dla takich właśnie ludzi firma Garden Lodges przygotowała specjalny pomysł.
Czytaj całość
Dodano 16 września 2008 | Dodał: admin
MyDeco- portal projektujacy wnętrza
Ciekawy pomysł na biznes meblowy wymyśliła pewna Brytyjska firma. Otóż wprost ze strony internetowej możemy sobie urządzić własny pokój, całe mieszkanie z dostępnych aktualnie w sprzedaży mebli wielu producentów i sklepów z akcesoriami. Kompletując całość otrzymać wprost do domu.
Czytaj całość
Dodano 16 września 2008 | Dodał: admin
Ekolgiczna wioska dla turystów
Kolejny ciekawy pomysł na biznes przychodzi z Polski. Wioska tanich i ekologicznych domów zbudowana w ciekawej okolicy. Dolny Śląsk słynie ze swych kopalń, wielkich połaci lasów, niewielkiej odległości do Niemieckiej granicy jak i z dużej liczby poniemieckich umocnień wojennych.
Czytaj całość
1  2  >  >>