PrzejdźNaSwoje   >   butelka
Tag: butelka
Dodano 28 marca 2014 | Dodał: nicky
Winorośl zamknięta w żyłach i sercu
Nektar bogów greckich – tak Homer określił czerwone wino, które miało dawać nieśmiertelność i wieczną młodość.
Czytaj całość
Dodano 14 listopada 2012 | Dodał: Robert
Sprzedają wina w nietypowych butelkach
Zdarza się Wam, że napoczęte wino w butelce tak stoi i stoi. Aż w końcu albo trzeba je wypić, smak już nie ten lub niestety wylac. Firma z Kalifornii zaproponowała całkiem ciekawe rozwiązanie tego problemu.
Czytaj całość
Dodano 09 listopada 2012 | Dodał: Robert
Whisky bez alkoholu pomysłem na biznes
Niektórzy mogą pomyśleć, że to żart. Niestety nie. Szkocka firma Arkay Beverages wprowadziła na rynek bezalkoholowy napój o smaku whisky.
Czytaj całość
Dodano 05 listopada 2012 | Dodał: Robert
Wyjątkowa butelka na wyjątkową okazję
Szukasz nietypowego, oryginalnego prezentu? Możesz skorzystać z usług firmy, która oferuje spresonalizowane butelki na wino, na dowolne okazje – śluby, komunię czy urodziny.
Czytaj całość
Dodano 23 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
MeatWater – mięso w butelce
Zapewne większość z Was piła aromatyzowane wody? Choćby prosty przykład, woda z cytryną. Firma z USA poszła o krok dalej i sprzedaje wodę m.in. o smaku dań z mięsa i ryb.
Czytaj całość
Dodano 03 września 2012 | Dodał: Robert
Heineken Cube czyli kwadratowa butelka
Piwo - najstarszy i najczęściej spożywany napój alkoholowy na świecie oraz trzeci, po wodzie i herbacie najbardziej popularny napój na świecie. Do tej pory kojarzony raczej z podłużną butelką. Niedawno jeden z światowych producentów tego złocistego trunku zaproponował koncepcję „kwadratowej” butelki.
Czytaj całość
Dodano 06 lipca 2012 | Dodał: Robert
Papierowa butelka na wino
Szklane butelki, korek z dębu korkowego, odpowiedni kształt kieliszków i tworzony przez wieki ceremoniał pozwalają w pełni docenić szlachetny trunek. Być może już niedługo część tej tradycji odejdzie do lamusa, ponieważ pewna firma z Wielkiej Brytanii oferuje zamiast szklanych butelek ekologiczne zamienniki wykonane z papieru.
Czytaj całość
Dodano 18 listopada 2009 | Dodał: Robert
Butelka, która zmieści się w kieszeni
Miłośnicy aktywnego spędzania czasu zawsze zadawali sobie pytanie, gdzie wyrzucić pustą butelkę po wodzie lub napojach energetycznych. Puste pojemniki są nieporęczne i zajmują wiele cennego miejsca.
Czytaj całość
Dodano 15 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Butelka przyszłości pomysłem na biznes
Codziennie sami amerykanie wyrzucają 60 milionów plastikowych butelek. Tylko 14% zostaje ponownie przetworzona. Pozostałe 86% zasila rosnące w oka mgnieniu hałdy śmieci. Jim Warner i jego firma Brand image postanowili uporać się z tym problemem.
Czytaj całość
Dodano 03 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Butelka do zadań specjalnych pomysłem na firmę
Iiamo Go to pierwsza na świecie butelka dla dzieci, która sama się ogrzewa. Produkt ten jest na razie sprzedawany w Skandynawii, jednak interesowała się już nim prasa międzynarodowa.
Czytaj całość
1  2  >  >>