PrzejdźNaSwoje   >   buty
Tag: buty
Dodano 11 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Zaprojektuj sobie trampki
Od jakiegoś czasu działa ciekawa strona remiza.pl. To krakowski projekt, który powstał z myślą o ludziach z indywidualnym a jednocześnie kreatywnym podejściem do mody i stylu.
Czytaj całość
Dodano 30 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Zabawne buty pomysłem na biznes
Czy buty mogą byc zabawne? Oczywiście, że tak. Oprócz swojej standardowej funkcji mogą pełnic również funkcję rozrywkową. A zadbała o to firma Stikii z USA.
Czytaj całość
Dodano 02 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Torebki ze starych butów pomysłem na biznes
Torebki wykonywane są już praktycznie z każdego rodzaju materiału. Przedstawimy Wam pewną firmę, która przerabia stare kowbojskie buty na oryginalne, stylowe, jedyne w swoim rodzaju, damskie torebki.
Czytaj całość
Dodano 17 lipca 2012 | Dodał: Robert
Biodegradowalne buty
Pisaliśmy już w zeszłym roku o biodegradowalnych butach. Jednak te, które chcemy opisać sporo się od nich różnią. Czy swoim wyglądem przypominają but, oceńcie Państwo sami.
Czytaj całość
Dodano 28 lutego 2011 | Dodał: Robert
Eco trend – biodegradalne buty
W erze wielkiego zainteresowania ekologią, każdy chce wszystko robić zgodnie z naturą. Christiaan Maats i Dirk-Jan Oudshoorn chcą ułatwić to zadanie, proponując nam ekologiczne obuwie.
Czytaj całość
Dodano 12 lipca 2010 | Dodał: Robert
Zmień swoje buty – codziennie.
Powstanie wielu firm poprzedza podobny schemat działania. Najpierw zdobycie lokalnego rynku, ekspansja ogólnokrajowa i następnie międzynarodowa. Inaczej do tej teorii podeszła firma ZIPZ Shoes. Czując oddech konkurencji postanowił od razu podbić rynki międzynarodowe. Co warto podkreślić z sukcesem.
Czytaj całość
Dodano 29 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Portal obuwniczy dla osób z nierównymi stopami
Kupno butów to dla wielu z nas przyjemność. Co mają jednak powiedzieć Ci, którzy są posiadaczami stóp niewymiarowych? Gdy jedna noga jest znacznie krótsza od drugiej trzeba kupić dwie pary butów lub męczyć się w niedopasowanym obuwiu.
Czytaj całość
Dodano 08 listopada 2008 | Dodał: Robert
Buty jak deskorolka – deskobuty i 5mln $ obrotu.
Co człowiek może otrzymać krzyżując deskorolkę z butami? Deskobuty – chciałoby się powiedzieć. Tak też pomyślał Ryan Farrel serfer i zapalony skater.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
VibramFiveFingers - pomysł na własny biznes
Ciekawy pomysł na własny biznes wymyśliła firma Vibramfivefingers. Zastosowali oni wysokiej jakości materiały, jak podeszwę Wibram (materiału odpornego na ścieranie, z nowoczesnym wzornictwem. But przypomina kształtem stopę i jest przystosowany do zakładania na gołą nogę. Każdy na pewno pamięta lata młodzieńcze kiedy to biegało sie po okolicy bez twardego obuwia, uwierających skarpetek.
Czytaj całość