PrzejdźNaSwoje   >   camping
Tag: camping
Dodano 27 lipca 2014 | Dodał: nicky
Kemping w magazynie pomysłem na własny hostel
Letni wypoczynek w kultowym „ogórku”? A może kemping w zimie lub wczasy w naczepie US Airstream? To nie żart. Tego typu noclegowe atrakcje oferuje niemiecki hostel BaseCamp Young Hostel Bonn.
Czytaj całość
Dodano 14 czerwca 2010 | Dodał: Robert
Wyjeżdżasz pod namiot i brakuje Ci sprzętu?
Nie ma żadnego problemu. Tak przynajmniej twierdzi pewna brytyjska firma. Oferuje ona bowiem wypożyczenie drogiego i nowego sprzętu na wypady za miasto nim podejmiesz decyzje o jego zakupie.
Czytaj całość
Dodano 26 marca 2010 | Dodał: Robert
Często podróżujesz na długich trasach? Zobacz jak możesz się wyspać
Australia jest jednym z najmniej zaludnionych kontynentów świata. I choć władze tego kraju przewidują , że w ciągu najbliższych 20 lat ich liczba wzrośnie do 35 mln obywateli (obecnie 24mln) to i tak nie wypełni to choć w ułamku procenta wolnej przestrzeni.
Czytaj całość
Dodano 20 marca 2010 | Dodał: Mkitas
Ozpig konkurencją dla grilla
Moda na BBQ i jedzenie na świeżym powietrzu dotarła już do Polski. Na rynku nie znajdziemy jednak wielu urządzeń do gotowania poza przeróżnymi rodzajami grilla. Zagranicą w ofercie pojawiają się nowe przenośne kuchnie, które z sukcesem szturmują ogrody i biwaki.
Czytaj całość
Dodano 19 września 2009 | Dodał: Robert
The Pod czyli pomysłowy dom na kółkach
Brytyjska firma Pod Caravans nie chciała wybierać między dużymi przyczepami campingowymi a przyczepkami. Pracownicy przedsiębiorstwa postanowili zaprojektować coś pośredniego. Prezentujemy The Pod, który zadowoli wszystkich miłośników odpoczynku.
Czytaj całość
Dodano 13 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Namiot na kółkach, czyli przygoda z własnym biznesem
Firma SylvanSport powstała żeby pomóc ludziom cieszyć się z wycieczek i przygód.
Czytaj całość