PrzejdźNaSwoje   >   handel
Tag: handel
Dodano 14 listopada 2009 | Dodał: Robert
Allegro - ebay? Czego szukają w internecie kupujący
Wielu z naszych czytelników zastanawia się od czego zacząć? Zapytania, które otrzymujemy od Państwa w wielu przypadkach zaczynają się od słów „jaki biznes w internecie na pewno wypali?”. Nie jesteśmy wyrocznią, ale postanowiliśmy zmierzyć się z tym problemem.
Czytaj całość
Dodano 09 czerwca 2009 | Dodał: admin
Wielkie wodowanie
Jeszcze kilka lat temu gdy proszono o wodę mineralną w restauracji na zachodzie, wybór był ograniczony do butelki i kranu. Teraz w wielu luksusowych hotelach lista dostępnych wariantów H2O jest dłuższa niż karta alkoholi.
Czytaj całość
Dodano 16 września 2008 | Dodał: admin
Ekscentryczny kominek pomysłem na biznes
Pomysł na ekscentryczny kominek Czarne od sadzy, pokryte popiołem I zadymione- tradycyjne kominki mogą być zmorą, a przecież miały one wprawiać w świetny nastrój w czasie zimy. Te minusy nabierają jeszcze bardziej ponurego charakteru, jeżeli rozważymy ich fatalny wpływ na środowisko.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2008 | Dodał: admin
Jak handlować na aukcjach internetowych
Aukcje internetowe. to świetne miejsce do zarabiania pieniędzy Znane platformy sprzedaży to eBay, allegro, które właśnie uruchomiło program sklepów, gdzie można wystawiać produkty widoczne jako normalne aukcje - korzyści odnosi sprzedający i kupujący.
Czytaj całość