PrzejdźNaSwoje   >   mleko
Tag: mleko
Dodano 05 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Produkują ser z mleka łosia
W Szwecji, w mieście Bjurholm funkcjonuje jedyne na świecie gospodarstwo rolne, które produkuje ser z mleka łosia.
Czytaj całość
Dodano 07 września 2012 | Dodał: Robert
Milkmaid sposobem na świeże mleko
Z pewnością większość z Was zna to uczucie, gdy wyjmując mleko z lodówki, chcąc go powąchać i sprawdzić czy aby na pewno jest świeże. Jednakże należy zwrócić uwagę, iż metoda wąchania nie zawsze daje nam pewność, że mleko jest świeże. Przekonujemy się dopiero o tym, gdy biorąc pierwszy łyk kawy, szybko ją odstawiamy z powrotem. Dlatego narodził się pewien pomył, który wyeliminuje tego typu niespodzianki.
Czytaj całość
Dodano 23 kwietnia 2010 | Dodał: Robert
Zrób sobie w domu jogurt. Progurt
Zdrowa dieta, nisko tłuszczowa, specjalne mleka, jogurty atakują nas z półek sklepowych. Wszyscy wiemy, że źle się odżywiamy, że nasza dieta jest zbyt bogata w tłuszcze. Odporność organizmu ma także swoje granice i trzeba ją zwiększać. Jest na to domowy sposób.
Czytaj całość
Dodano 10 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Mieszkasz na wsi? sprawdź jak zwiększyć dochody
Duży nakład pracy i niskie ceny w skupie płodów rolnych są zmorą rolników nie tylko w Polsce. Pomysłowy rolnik z Niemiec znalazł innowacyjne rozwiązanie na swoje bolączki, które przyniosło mu ogromny zysk.
Czytaj całość
Dodano 25 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Mlekomat-  pomysł na biznes dla młodych mam
Firma UpSpring Baby została założona w 2005 roku w miejscowości Austin w Texasie. Od tamtej pory zdobywa zaufanie rodziców i podbija kolejne rynki. Zaóżycielki firmy same mówią o sobie biznesmamy i cieszą się każdego dnia z napływających do nich wyrazów uznania.
Czytaj całość