PrzejdźNaSwoje   >   napój
Tag: napój
Dodano 26 listopada 2012 | Dodał: Robert
Coffee Joulies – kawa idealna
Pijąc kawę istotne jest aby miała ona odpowiednią temperaturę, wówczas oddaje w pełni swój smak i aromat. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Ale nie z Coffee Joulies, dzięki którym picie kawy stało się jeszcze większą przyjemnością.
Czytaj całość
Dodano 26 pażdziernika 2009 | Dodał: creative0
LemonAid. Picie pomaga zmienić trzeci świat
Zmieńmy świat poprzez picie. To hasło głoszą założyciele niemieckiej firmy LemonAid Beverages Gmbh. Przedsiębiorstwo, z siedzibą w Hamburgu, produkuje lemoniadę, której konsumenci wspierają trzeci świat.
Czytaj całość
Dodano 01 września 2009 | Dodał: Robert
Chilldisc czyli pomysł na lodowaty biznes
Amatorzy trunków wiedzą, że napoje najlepiej smakują kiedy są schłodzone, czyli tylko w momencie podania. Z czasem zawartość szklanki osiąga temperaturę pokojową i nie nadaje się do konsumpcji. Maksymalną przyjemność z każdego łyku zapewnia Chilldisc.
Czytaj całość
Dodano 04 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
noVIOść od Coca-Coli
W zeszłym tygodniu koncern Coca-cola wszedł na rynek z drinkiem Vio. Jak twierdzą producenci to zupełna nowość, o której świat jeszcze nie słyszał.
Czytaj całość
Dodano 28 lipca 2009 | Dodał: Robert
Powolna krowa pomysłem na szybki sukces
Napoje energetyczne dają siłę, mobilizują i pomagają przetrwać stres. Niestety po ich spożyciu większość osób czuje się zdecydowanie gorzej. Lepszym rozwiązaniem jest wypicie Powolnej Krowy- czyli kanadyjskiego specyfiku.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Przewodnik „Kawiarza”
Kawę pije się na całym świecie, a w każdym zakątku smakuje inaczej. Do najoryginalniejszych odmian należą ziarna z Jamajki. Ze wspaniałych kawiarni i tradycji parzenia słynie Wiedeń. Wielkie osiągnięcia pod tym względem ma również Irlandia. Holendrzy na balkonach popijają Koffie Verkeerd- kawę „na odwrót”. Przeciętnego śmiertelnika bogactwo smaków i aromatów w menu przyprawia o zawrót głowy.
Czytaj całość
Dodano 19 maja 2008 | Dodał: Robert
Napój z aplikatorem witamin
Bardzo wiele razy pisaliśmy już o innowacyjnych napojach, które stanowią ciekawe pomysły na biznes. Nie inaczej jest tym razem. Napoje oparte na najlepszej jakości wodzie mineralnej oraz aplikatorami witamin. To konsument decyduje w jakim momencie wymieszać wszystko i wypić bo od razu poczuć różnice.
Czytaj całość