PrzejdźNaSwoje   >   napoje
Tag: napoje
Dodano 08 maja 2010 | Dodał: Robert
ThirstSolution innowacyjnie zaspokoi pragnienie
Napoje są integralną częścią każdej uroczystości. Ich serwowanie wcale nie musi być nudne ani oklepane. Może uatrakcyjnić spotkanie i sprawić, że zostanie ono zapamiętane.
Czytaj całość
Dodano 18 listopada 2009 | Dodał: Robert
Butelka, która zmieści się w kieszeni
Miłośnicy aktywnego spędzania czasu zawsze zadawali sobie pytanie, gdzie wyrzucić pustą butelkę po wodzie lub napojach energetycznych. Puste pojemniki są nieporęczne i zajmują wiele cennego miejsca.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Piękne pojemniki do picia pomysłem na biznes
Kolejny ciekawy przedmiot do naszego sklepu pełnego przydatnych i nie znanych w Polsce gadżetów. Zabawki dla dzieci są jak produkty spożywcze – zaraz po zakupie znikają. Większość dzieci gdy otrzyma swój wymarzony prezent natychmiast go… niszczy.
Czytaj całość
Dodano 19 maja 2008 | Dodał: Robert
Napój z aplikatorem witamin
Bardzo wiele razy pisaliśmy już o innowacyjnych napojach, które stanowią ciekawe pomysły na biznes. Nie inaczej jest tym razem. Napoje oparte na najlepszej jakości wodzie mineralnej oraz aplikatorami witamin. To konsument decyduje w jakim momencie wymieszać wszystko i wypić bo od razu poczuć różnice.
Czytaj całość
Dodano 21 stycznia 2008 | Dodał: Robert
Organiczne napoje Coca-Coli
Coca – cola przedstawiła ostatnio plan przejęcia firmy Honest Tea, która jeszcze do niedawna stanowiła bardzo ciekawy pomysł na własny interes.Firma została założona w 1998roku, a jedynym dobrem , które wtedy posiadali właściciele to była nazwa. Produkująca napoje , sprzedawane w butelkach z ciekawymi nalepkami, nawet termosy mieliśmy pożyczone.
Czytaj całość
Dodano 02 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Ciekawe pomysły, rozwiązują problemy
Pour Thing Jest to pomysł, który może spodobać się każdemu kto zawsze miał problem z nalaniem czegokolwiek z wielkich butelek. Zasada na jakiej opiera sie ta firma jest prosta - stworzyć produkt, który ułatwia obsługę butelek do mleka, napojów od coli, itd.
Czytaj całość