PrzejdźNaSwoje   >   oszczędzanie
Tag: oszczędzanie
Dodano 07 stycznia 2015 | Dodał: Robert
GreenDepot – supermarket dla „zielonych”
Niejednokrotnie już na łamach przejdznaswoje.pl przytaczaliśmy historie sukcesów. Jednym z nich bez wątpienia jest firma Green Depot. Okrzyknięta przez tygodnik Businessweek odkryciem roku 2010 w USA.
Czytaj całość
Dodano 24 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Oszczędzaj energię z Fridgeezoo
Ilu z nas zdarza się, że zbyt długo trzymamy otwartą lodówkę. To oczywiście duża strata energii. Firma z Japonii wpadła na pewien pomysł, aby maksymalnie skrócić czas otwarcia lodówki i w konsekwencji oszczędzenie energii, na umieszczenie w środku gadających lodowych zwierzaków. W ten sposób stworzyła Fridgeezoo.
Czytaj całość
Dodano 09 lipca 2012 | Dodał: Robert
Inteligentny termostat
Na rynku dostępne jest dzieło projektu ludzi związanych kiedyś z takimi firmami jak Google, Logitech i Apple (twórcy iPoda). Więc musi być niebanalne. I nie jest. Obecnie ludzie Ci tworzą firmę Nest, skąd właśnie pochodzi owe urządzenie.
Czytaj całość
Dodano 07 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Zaoszczędź do 30% na rachunkach za prąd i ogrzewanie
Pomysł na biznes i możliwość zaoszczędzenia Ile płacisz za ogrzewanie I prąd? Z dnia na dzień ceny ropy to spadają to rosną. Ale nawet jeśli spadają to na rachunki wydajemy wciąż dużo. Wyobraź sobie, że mógłbyś wydawać o 30% mniej.
Czytaj całość
Dodano 04 listopada 2008 | Dodał: Robert
Jak zaoszczędzić nawet do 15 000 zł rocznie
Poradnik – jak w czasach kryzysu zaoszczędzić ponad 15 000 zł rocznie. Pierwsze firmy już wprowadziły programy zwolnień grupowych, kolejne takie przygotowują. Należy się zabezpieczyć na ewentualność utraty pracy. Zawsze na łamach przejdznaswoje.pl pisaliśmy jak ważne w naszym życiu są oszczędności. Odkładając tylko 50 złotych miesięcznie można zaoszczędzić już po 5 latach ponad 4000 zł.
Czytaj całość
Dodano 28 pażdziernika 2008 | Dodał: Robert
CouponMom.com - oszczędzanie na ciężkie czasy pomysłem na własną firmę
Spowolnienie gospodarcze staje się coraz bardziej realne. Już za około 3 miesiące (wg. Naszych szacunków) w Polsce powinniśmy odczuwać zawirowania, tsunami finansowe na rynkach światowych. Wbrew temu co mówią nasi politycy, że nas to wszystko ominie. Polska nie jest najsilniejszym gospodarczo krajem świata , a naszej waluty inne kraje jako „bezpiecznej” nie trzymają.
Czytaj całość