PrzejdźNaSwoje   >   portal
Tag: portal
Dodano 08 stycznia 2015 | Dodał: Robert
Chocomize - czekoladowy biznes
Pamiętają Państwo niedawno publikowany pomysł z Krakowa – czekolady Ekstravaganze? Ostatnio kilka stacji telewizyjnych w US informowało że powstała tam jedna z pierwszych witryn internetowych , która pozwala zamówić całkowicie indywidualizowane czekolady i batoniki. Chocomize. Dobra nazwa dla dobrych produktów.
Czytaj całość
Dodano 05 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Wypożyczalnia krawatów online
Wszyscy wiedzą, że krawat to ozdoba męskiego lub damskiego stroju, będąca wąskim paskiem materiału wiązanym wokół szyi na kołnierzu koszuli. I właśnie internetowa wypożyczalnia takich ozdób działa w sieci pod tajemniczą nazwą Tie Society.
Czytaj całość
Dodano 22 lutego 2010 | Dodał: Robert
callisto.fm - innowacyjne informacje
Inc.com – bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych portal o przedsiębiorczości stworzył niedawno listę innowacyjnych pomysłów 2010 roku.
Czytaj całość
Dodano 08 stycznia 2010 | Dodał: Robert
Mama zajmie się niechcianym swetrem
Sweter to popularny prezent gwiazdkowy. Co jednak zrobić, gdy darczyńca nie trafił w nasz gust lub źle oszacował rozmiar? Internetowy portal Reknit oferuje wiele możliwości.
Czytaj całość
Dodano 09 grudnia 2009 | Dodał: Robert
SendSocial dostarcza przesyłki bez adresu
Nowy portal SendSocial umożliwia wysłanie listu lub paczki do przyjaciół poznanych za pośrednictwem internetu. Dzięki platformie, przesyłka dojdzie do adresata, nawet gdy nie znamy jego realnego adresu i chcemy pozostać anonimowi.
Czytaj całość
Dodano 27 listopada 2009 | Dodał: Robert
Sieć sklepów dba o mózgi seniorów
W wielu krajach na świecie społeczeństwa starzeją się. Osoby w podeszłym wieku stanowią grupę docelową dla licznych przedsiębiorców. W ten nurt idealnie wpisuje się internetowy sklep, który w swojej ofercie ma szereg produktów poprawiających sprawność mózgu seniorów.
Czytaj całość
Dodano 21 listopada 2009 | Dodał: Robert
94wines podpowie jakie wino pasuje do Ciebie
Według najnowszych badań, osoby, które codziennie wypiją lampkę wina dłużej cieszą się życiem a ryzyko przebycia przez nie chorób serca znacznie spada. Holenderska firma znalazła sposób, żeby zachęcić wszystkich do spożywania tego trunku.
Czytaj całość
Dodano 20 listopada 2009 | Dodał: Robert
Klienci tworzą autorskie batoniki
Producenci, którzy wsłuchują się w opinie klientów i trafiają w ich gust odnoszą sukces. Maria, amerykańska studentka technologii żywności, postanowiła oddać pełnię władzy w ręce internautów i dała im możliwość zaprojektowania autorskich batoników.
Czytaj całość
Dodano 29 pażdziernika 2009 | Dodał: Robert
Portal obuwniczy dla osób z nierównymi stopami
Kupno butów to dla wielu z nas przyjemność. Co mają jednak powiedzieć Ci, którzy są posiadaczami stóp niewymiarowych? Gdy jedna noga jest znacznie krótsza od drugiej trzeba kupić dwie pary butów lub męczyć się w niedopasowanym obuwiu.
Czytaj całość
Dodano 23 pażdziernika 2009 | Dodał: daniellortv
Wirtualna przestrzeń do składowania gwarancji
Każdemu nowemu urządzeniu towarzyszą dokumenty: certyfikaty, instrukcje obsługi, gwarancje. Wszystkie one piętrzą się w stosy i mają to do siebie, że często nie możemy ich znaleźć gdy są potrzebne.
Czytaj całość
1  2  3  4  >  >>