PrzejdźNaSwoje   >   sprzątanie
Tag: sprzątanie
Dodano 18 lipca 2012 | Dodał: Robert
Bio Clean czyli jak wykorzystać resztki jedzenia
Jak wiemy w naszych kuchniach produkowana jest duża ilość organicznych odpadków, czy to podczas przyrządzania posiłków czy zwyczajnie jako resztki na talerzu. Zamiast wyrzucać popsute lub niedojedzone pożywienie do kosza, podpowiadamy jak je wykorzystać w przyjazny dla środowiska sposób.
Czytaj całość
Dodano 05 lipca 2012 | Dodał: Robert
Porozmawiaj ze swoim odkurzaczem
Nowe urządzenie firmy Sharp, które zadebiutowało w czerwcu tego roku, nie tylko posprząta mieszkanie, ale również z nami porozmawia. Cocorobo to pierwszy autonomiczny odkurzacz skonstruowany przez japońską firmę. Potrafi mówić w kilku językach, wyposażony jest w moduł łączności Wi-Fi, 1,3 megapikselową kamerę oraz możliwość kontroli za pomocą smartfonów.
Czytaj całość
Dodano 08 marca 2010 | Dodał: Robert
Czy śmietnik skazany jest na brud ?
W zasadzie zarobić można na wszystkim. Pytanie tylko ile. Co to jest godziwa cena i dlaczego na brudnych śmietnikach też można zrobić złoty interes.
Czytaj całość
Dodano 14 lipca 2009 | Dodał: Robert
Mycie okien przez internet
Kiedy Raymond Aker prowadził firmę zajmującą się sprzątaniem zorientował się jak trudno jest dotrzeć do klientów i postanowił to zmienić. W Stanach Zjednoczonych rusza właśnie nowy portal internetowy, który połączy, tych którzy nie lubią robić porządku i chętnych sprzątaczy.
Czytaj całość