PrzejdźNaSwoje   >   sprzedaż
Tag: sprzedaż
Dodano 31 lipca 2012 | Dodał: Robert
Ziemny biznes
W Irlandii najpiękniejsze są przyroda, zapach i ziemia. I właśnie sprzedaż do USA oryginalnej irlandzkiej ziemi stanowi główne źródło przychodów firmy Auld Sod Gifts.
Czytaj całość
Dodano 09 pażdziernika 2011 | Dodał: Robert
Bagietka z maszyny
Automaty z produktami kojarzą nam się najczęściej z napojami i szybkimi przekąskami takimi jak batoniki, chipsy. Jednak we Francji pewien piekarz pomyślał ze może warto sprzedawać bagietki nawet gdy piekarnia nie działa. Pomyślał, że dzięki temu więcej zarobi i się nie pomylił.
Czytaj całość
Dodano 01 maja 2010 | Dodał: Robert
Top snap property – pomysłem dla Ciebie.
John i Ritas podczas podróży zagranicznej robili zdjęcia dosłownie wszystkiego. Pewnego razu usłyszeli od znajomych zapytania dlaczego nie mieliby mieć kilku zdjęć które pokazywałyby okolicę – z perspektywy. Po powrocie do Australii ta myśl nie dawała im spokoju.
Czytaj całość
Dodano 30 marca 2010 | Dodał: Robert
Sprzedać samochód z humorem i dobrą ceną.
Masz problem ze swoim stary samochodem, nikt nie dzwoni, nie wysyła maili. Obejrzyj ten poniższy film i zobacz jak z humorem sprzedać samochód i jeszcze zarobić.
Czytaj całość
Dodano 11 marca 2010 | Dodał: Robert
Berlinomat- promuje miasto i zarabia
Uliczne automaty do sprzedaży nie muszą kojarzyć się z niską jakością produktów, awaryjnością ani z nudą. Wprost przeciwnie mogą uatrakcyjnić wygląd okolicy i stać się eleganckim nośnikiem reklamy oraz promocji.
Czytaj całość
Dodano 12 czerwca 2009 | Dodał: admin
Co kupi klient?
Właściciele przedsiębiorstw bezustannie zadają sobie pytanie czego pragną i potrzebują konsumenci. Najczęściej zamawianie towaru odbywa się na zasadzie prób i błędów i obserwowania co spodoba się ludziom. Są jednak uniwersalne zasady, którym nawet najbardziej wybredny klient się nie oprze.
Czytaj całość
Dodano 19 sierpnia 2008 | Dodał: Robert
Paliwo sprzedawane dzisiaj z ceną na jutro
Wysoka cena ropy spowodowała, że kierowcy częściej myślą o przyszłości. Utworzony ostatnio portal MyGallons.com umożliwia zatankowanie baku w przyszłości, ale po dzisiejszych cenach. Dokonuje się tego przy pomocy karty podobnej do debetowej, na której zbiera się nie dolary, a galony.
Czytaj całość
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Jak sprzedać nową firmę z zyskiem
Wartościowanie nowego przedsięwzięcia, czyli jak sprzedać firmę z zyskiem. Jak przypisać wartość przedsiębiorstwu, które jest nowe i jeszcze niestabilne. Jest kilka powszechnie akceptowanych sposobów stwierdzenia ile jest wart biznes założony przez prywatną osobę ( BusinessWeek SmallBiz, 4/16/08) . Ale w przypadku niestabilnego biznesu jest to bardziej sztuką niż nauką. ( Niektórzy sądzą, że jest to magia, voodoo) albo po prostu szaleństwo.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Kupno domu, który nie jest na sprzedaż
W czasie kiedy w Polsce boom na nowe mieszkanie powoli słabnie. Banki ograniczają kredytowanie, NBP podnosi stopy procentowe ograniczając jeszcze bardziej chęć zaciągnięcia kredytu, w świecie powstają ciekawe rozwiązania wspomagające sprzedaż mieszkań.
Czytaj całość
Dodano 07 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Pudełka, które przyciągają i się sprzedają
Wypij napój i weź zabawkę. To pomysł stworzony przez pewną firmę z Californii. Zasada jest prosta oferują nowy typ napojów, które wyglądem bardzo zachęcają dzieci do zakupów. Są to w zasadzie 2 rzeczy.
Czytaj całość