PrzejdźNaSwoje   >   strona www
Tag: strona www
Dodano 08 stycznia 2015 | Dodał: Robert
Chocomize - czekoladowy biznes
Pamiętają Państwo niedawno publikowany pomysł z Krakowa – czekolady Ekstravaganze? Ostatnio kilka stacji telewizyjnych w US informowało że powstała tam jedna z pierwszych witryn internetowych , która pozwala zamówić całkowicie indywidualizowane czekolady i batoniki. Chocomize. Dobra nazwa dla dobrych produktów.
Czytaj całość
Dodano 13 maja 2011 | Dodał: Robert
Jak e-biznesy kreują wartość dodaną dla swoich klientów
Polski Internet ma coraz więcej do zaoferowania użytkownikom i jest coraz częściej obecny w codziennym życiu Polaków. Tam, gdzie pojawiają się nowe potrzeby, zawsze znajdzie się dostawca e-usługi, który je zaspokoi.
Czytaj całość
Dodano 13 kwietnia 2011 | Dodał: Robert
Zakładamy sklep internetowy
Samo założenie sklepu internetowego to jedynie pierwszy krok w procesie uruchomienia sprzedaży internetowej. Zbudowanie sklepu internetowego i wprowadzenie do niego produktów to część szerszego planu, którego ważną częścią jest promocja i marketing oferty handlowej wśród konsumentów.
Czytaj całość
Dodano 17 marca 2010 | Dodał: Robert
Zarejestruj swój rower.
Killerstartups.com: Samochody posiadają tablice rejestracyjne, telefony komórkowy swój indywidualny numer IMEI, a co mają rowery – NIC. No nie do końca. Przeczytaj i sam zobacz.
Czytaj całość
Dodano 26 czerwca 2009 | Dodał: Robert
Alicja z krainy zakupów
Brian Wiegand i Mark McGuire założyciele platformy zakupowej Alice z obrzydzeniem myśleli o kolejnych wizytach w supermarkecie. Postanowili uruchomić swój portal, żeby pomóc tysiącom ludzi w codziennych sprawunkach.
Czytaj całość