PrzejdźNaSwoje   >   telefon komórkowy
Tag: telefon komórkowy
Dodano 19 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Google Android okazją do zarobienia pieniędzy
Google właśnie rozpoczyna ogólnoświatową prezentację urządzenia 3G o nazwie Android. Nie od dziś wiadomo, że "największa wyszukiwarka internetu" przygotowywała coś co ma zrewolucjonizować branże telefonii komórkowej na całym świecie. Czy tak będzie? Czas pokaże. Na razie śmiało możemy napisać, że zwycięzcą jest Apple, który nie nadąża z produkcją iPhona. A czym właściwie będzie Google Android? Zaprojektowana przez ponad 30 firm na zasadach open Source platformą mobilną.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Automaty z telefonami komórkowymi
Ciekawy pomysł na biznes przedstawił producent telefonów komórkowych Motorola. Otóż specjaliści chcąc wyeliminować pośredników, kurierów i listonoszy z rynku, skracając czas dostawy zamówionych elementów np. w sklepie internetowym wprowadziła automaty z telefonami komórkowymi i akcesoriami do nich.
Czytaj całość
Dodano 18 czerwca 2008 | Dodał: Robert
Modu - zaawansowany telefon komórkowy
Rozbudowany i zaawansowany telefon konkurentem iphona i pomysłem na biznes Oprócz iPhona wszystkie telefony komórkowe na świecie, są prawie identyczne. Nie można tego jednak powiedzieć o telefonie modularnym- modu, który został zaprojektowany tak, żeby można go było podłączyć do innych urządzeń, tym samym zmieniając jego funkcję.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Regeneracja telefonów komórkowych pomysłem na biznes
Jak zła strategia biznesowa potrafi prowadzić do sukcesu. Kolejny przykład ciekawej propozycji na założenie własnej firmy. Firma recellular zajmuje się przerabianiem zużytych i wyrzuconych telefonów na zdatne do użycia i sprzedaje je z sukcesem. Sprzedała ich już bowiem ponad 15 mln!
Czytaj całość
Dodano 08 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Złóż sobie własną komórkę
Jak stworzyć Sobie swój własny telefon komórkowy? Czy nigdy nikogo nie zastanawiało kiedy w końcu ktoś wpadnie na pomysł by można personalizować swoje telefony komórkowe, składać je z części jak klocki lego? A może już takie produkty już na świecie istnieją?
Czytaj całość