PrzejdźNaSwoje   >   turystyka
Tag: turystyka
Dodano 05 stycznia 2015 | Dodał: Robert
Chcesz zwiedzać świat ale brakuje Tobie odwagi?
Wakacje już dobiegają końca. Anomalie pogodowe sprawiają, że w Polsce praktycznie z roku na rok jest coraz cieplej. Wraz z temperaturą w naszym kraju rośnie także dobrobyt połączony z samoświadomością obywateli. Indywidualne podejście dziś ma największe znaczenie. Samozorganizowanie wyjazdów stało się modne.
Czytaj całość
Dodano 06 marca 2013 | Dodał: Robert
Balonowy hotel pomysłem na biznes
Od połowy zeszłego roku odwiedzając estoński park narodowy Matsalu, oprócz podziwiania występującej tu unikatowej fauny i flory, można poczuć maksymalną bliskość z naturą. Wszystko to dzięki pierwszemu w Europie nadmuchiwanemu hotelowi w kształcie bańki.
Czytaj całość
Dodano 04 marca 2013 | Dodał: Robert
Pierwszy na świecie Panda Hotel
W Chinach, w południowo-zachodniej części prowincji Syczuan, otwarto niespełna 2 tygodnie temu hotel, nie dla pand, lecz całkowicie poświęcony pandom.
Czytaj całość
Dodano 15 listopada 2012 | Dodał: Robert
Przewodniki turystyczne dla dzieci
Podróżowanie to zapewne jedno z najprzyjemniejszych zajęć na świecie. Podróżowanie z dziećmi jeszcze przyjemniejsze. Czasem jednak trudno dziecku wytłumaczyć o co chodzi z tymi wszystkimi zabytkami, atrakcjami itd.
Czytaj całość
Dodano 22 czerwca 2010 | Dodał: amikler
Zostań dystrybutorem WeeRide...
Amerykański producent innowacyjnych akcesoriów rowerowych dla dzieci marki WeeRide rozpoczyna działalność na polskim rynku. Może to również szansa dla Ciebie?
Czytaj całość
Dodano 05 maja 2010 | Dodał: Robert
Yotel- pozwala pasażerom na pracę i relaks
Podróżowanie samolotem to najwygodniejszy i najszybszy sposób przemieszczania się. Niestety dalekie rejsy, wiążą się często z dużą ilością przesiadek a co za tym idzie długim okresem oczekiwania na kolejne połączenie.
Czytaj całość
Dodano 27 marca 2010 | Dodał: Robert
Traveleyes- podróże dla niewidomych
Portal turystyczny Traveleyes powstał z inicjatywy Amara Latif'a, który częściowo utracił wzrok.Oferowane przez biuro podróże, organizowane są z myślą o osobach niewidomych i odbywają się w najciekawszych miejscach globu na terenie Europy i Afryki i obu Ameryk.
Czytaj całość
Dodano 20 marca 2010 | Dodał: Mkitas
Ozpig konkurencją dla grilla
Moda na BBQ i jedzenie na świeżym powietrzu dotarła już do Polski. Na rynku nie znajdziemy jednak wielu urządzeń do gotowania poza przeróżnymi rodzajami grilla. Zagranicą w ofercie pojawiają się nowe przenośne kuchnie, które z sukcesem szturmują ogrody i biwaki.
Czytaj całość
Dodano 02 września 2009 | Dodał: Robert
Pomysł na artystyczny biznes turystyczny
W czasie zwiedzania obcego miasta nic nie przyda się bardziej niż wskazówki udzielone przez miejscowych. Co zrobić, kiedy nie ma się znajomego, który pomógłby zaplanować najbardziej atrakcyjną trasę? Wystarczy sięgnąć po nowe mapy z serii „à la carte”.
Czytaj całość
Dodano 18 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Greenbookings.com pomysł na niezwykły portal turystyczny
Podróżowanie to niewątpliwie jedno z najprzyjemniejszych zajęć na świecie.
Czytaj całość
1  2  >  >>