PrzejdźNaSwoje   >   Gastronomia   >   Chocomize - czekoladowy biznes   >   Komentarze
Chocomize - czekoladowy biznes
4 komentarze
Pamiętają Państwo niedawno publikowany pomysł z Krakowa – czekolady Ekstravaganze? Ostatnio kilka stacji telewizyjnych w US informowało że powstała tam jedna z pierwszych witryn internetowych , która pozwala zamówić całkowicie indywidualizowane czekolady i batoniki. Chocomize. Dobra nazwa dla dobrych produktów.
Komentarze
Piotr | 08 marca 2016
Nieprawda ! firma amerykańska działa o wiele, wiele dłużej od tej z Krakowa. Można powiedzieć że Polacy skopiowali pomysł amerykanów.
baltazar | 15 maja 2010
Martyna - może i taniej, ale w domu też mogłabyś zrobić pizze tańszą i często smaczniejszą, a większości ludzi się nie chce.
fdddff | 14 maja 2010
nie rozumiesz, to nie jest skierowane do ludzi którzy się zastanawiają gdzie taniej, tylko do ludzi którzy się zastanawiają jakiego koloru porsche dzisiaj kupię
Martyna | 10 maja 2010
No ok pomysł fajny, ale po co płacić za zrobienie małej czekoladki i za jej dostarczenie do domu? Przecież można się postarać, zrobić większą, w dowolnym kształcie i z nieograniczoną ilością składników samemu. W każdym sklepie można przecież kupić składniki potrzebne do zrobienia takiej czekoladki i gwarantuje że wyjdzie taniej.