Czy śmietnik skazany jest na brud ?
Czytaj także

San Diego Union Tribiune zaprezentowało w zeszłym tygodniu historię pewnego człowieka, który postanowił zająć się czystością naszych śmietników.

 

Wydawać by się mogło, że stworzone do przetrzymywania naszych odpadków pojemniki są skazane na brud i nieprzyjemny zapach. Nie do końca. Warren Bishup twierdzi, że poza tym co widzimy, jest jeszcze coś innego – choroby, bakterie i całe stada robaków – które w każdej chwili mogą się przedostać do Twojego domu.

 

Pan Bishup twierdzi, że firma ma duży potencjał. Kiedy założył ją miesiąc temu miał jednego klienta – dziś jest to już ponad 150 osób. Dzięki zwiększaniu świadomości wśród okolicznych mieszkańców, można szybko pozyskać lojalnych odbiorców usługi.

 

Larwy much czy jajka robaków nie są najlepszą wizytówką. Praca nie jest lekka, ale opłacalna. Co ważne, jest zajęcie i perspektywa rozwoju.

 

Właściciel wie, że póki co nie ma żadnej konkurencji.

 

Przytacza kilka faktów – pierwsi śmietniki zaczęli czyścić Brytyjczycy, następnie Australijczycy, gdzie  do dziś jest to bardzo konkurencyjne zajęcie. Ponieważ temperatura jest dużo wyższa niż w Europie, rozwój larw jest znacznie szybszy.

 

By rozpocząć działalność postanowił zlecić specjalistycznej firmie przerobienie swojego pick-upa. Tak aby mógł zmyć nieczystości w odizolowanym urządzeniu, myjką pod wysokim ciśnieniem, a następnie spryskać je biodegradowalnym sprayem.

 

Co ważne na koniec procesu śmietniki są suszone i spryskiwane dezodorantem – tak żeby przyjemnie pachniały.

 

Jeden z  klientów pana Bishup'a opowiada:

 

„ przez pierwsze 24-godziny nie chciałem nic do nich włożyć, bo wyglądały tak czysto”

 

Warren stosuje tylko sprawdzone i ekologiczne rozwiązania. Zużycie wody jest minimalne, a brudna woda jest składowana w specjalnym pojemniku i zwalniana do kanalizacji miejskiej.

 

Widać , że zarobić można na wszystkim.

 

Adres internetowy:

 

signonsandiego.com

 

Zdjęcia:

 

signonsandiego.com

 

Podobne artykuły:

 

Stado kóz oczyści teren

 

Pierwsza w świecie automatyczna myjnia motocyklowa

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

smietnik.jpg