Rower do przeprowadzek.
Czytaj także

Mówimy tutaj oczywiście o studentach. Rower, jako popularny środek transportu nie tylko młodszej części społeczeństwa, ewoluował już od czasów pierwszych prototypów,od bicykli poprzez  wersje leżące, aż po modele z zasilaniem elektrycznym, spalinowym itd.

Dodajmy do tego, że w ofercie wielu producentów są wersję transportowe i już możemy w każdych warunkach zastąpić pojazd spalinowy tym zasilanym siłą własnych mięśni. Nie inaczej pomyśleli konstruktorzy z Holandii. Odwiecznej krainy rowerów.

 

bright.nl:  Vrachtfiets to nowy koncept rowerowy. Stworzony przez dwójkę studentów z Uniwersytetu w Delf. Przygotowali oni rower, który mogą napędzać 2 osoby. Służy on  do przeprowadzek. Dodatkowo w najnowszych modelach będzie wspomaganie silnikiem elektrycznym, zasilanym z baterii słonecznych.

 

Konstrukcja po 2 latach udoskonaleń jest gotowa do produkcji. Zaprezentowano ją miastu Delft w Holandii. Prawdopodobnie pierwszą partię rowerów wykupi zarząd miasta.

 

Produkt ten pokazuje, że rzeczy, powszechnie uważane za doskonałe, zawsze można jeszcze udoskonalić i stworzyć firmę, która pozwoli cieszyć się z bycia przedsiębiorcą i zarabiać pieniądze.

 

Adres internetowy:

vrachtfiets.nl

Zdjęcia:  

 

vrachtfiets.nl

 

Podobne artykuły:


Bambusowy rower w dwa dni


Pomysł na zjazd na Mnichu

 

Gocycle rozpoczyna działalność i odnosi sukces

 

 

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

rower-1.jpg