PrzejdźNaSwoje   >   ekologia
Tag: ekologia
Dodano 23 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Foliklo – unikalne torby z recyklingu
Podstawową ideą i celem wrocławskiej firmy Foliklo jest zmiana przeznaczenia rzeczy, które powszechnie uznawane są za bezużyteczne. Jak głosi jedno z haseł firmy: Foliklo to nowe ze starego, Foliklo to czyste z brudnego.
Czytaj całość
Dodano 23 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Qugo – prywatny miejski transporter
Z pewnością pamiętacie dwukołowy pojazd o nazwie Segway, który w momencie pojawienia się stał się dużym hitem jak również jego młodszego brata, urządzenie o nazwie Solowheel. Teraz przedstawimy urządzenie z tej samej rodziny, Qugo – 3 kołowy prywatny miejski transporter.
Czytaj całość
Dodano 09 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Hamburgery w jadalnym papierze pomysłem na biznes
Promocyjna kampania marketingowa zorganizowana dla jednej z sieci brazylijskich fastfoodów Bob's zakłada podawanie sprzedawanych tu hamburgerów w jadalnym opakowaniu.
Czytaj całość
Dodano 19 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Motocykl zasilany powietrzem pomysłem na biznes
Pewien kontstruktor z Australii, Dean Benstead, zaproponował bardzo ciekawy pomysł, a mianowicie stworzył motocykl zasilany sprężonym powietrzem, jako alternatywę dla tych zasilanych paliwem czy energią elektryczną.
Czytaj całość
Dodano 10 grudnia 2012 | Dodał: Robert
Elektryczne skutery taksówki pomysłem na firmę
Holenderska firma Hooper wprowadziła pierwsze w Europie elektryczne skutery taksówki, które pomogą szybko dotrzeć do celu mimo zakorkowanych ulic.
Czytaj całość
Dodano 28 listopada 2012 | Dodał: Robert
Envac – szybko usunie śmieci
Problem związany z wszechobecnymi, często zalegającymi śmieciami był, jest i zapewne będzie. Nie da się unikąć ich produkcji. Na szczęście powstają pomysły, jak śmieciowy, nieestetyczny problem mocno ograniczać, dodatkowo dbając o środowisko.
Czytaj całość
Dodano 16 listopada 2012 | Dodał: Robert
Tekturowy Harry pomysłem na biznes
Ciekawych projektów mebli użytkowych jest sporo. I tym razem znaleźliśmy ciekawą koncepcję, która pokazuje, jak można wykorzystać tekturę.
Czytaj całość
Dodano 15 listopada 2012 | Dodał: Robert
ekobrokers – pozbądź się śmieci przez internet
Serwis ekobrokers.pl to platforma internetowa, za pośrednictwem której można znaleźc najlepszą na rynku ofertę odbioru czy unieszkodliwienia odpadów.
Czytaj całość
Dodano 12 listopada 2012 | Dodał: Robert
Wypożyczalnia skuterów elektrycznych pomysłem na biznes
W miastach powstaje coraz więcej nowych typów mobilności. Wypożyczalnie rowerów i samochodów już na stałe wpisały się w miejski krajobraz. Idąc dalej, władze San Francisco zaoferowały pierwszą na świecie wypożyczalnię skuterów elektrycznych Scoots.
Czytaj całość
Dodano 05 listopada 2012 | Dodał: Robert
Ekologiczny hotel dla aktywnych pomysłem na biznes
W brytyjskim, ekologicznym hotelu Cottage Lodge, aby oglądać telewizję, trzeba... pedałowac. Czyli coś w sam raz dla aktywnych turystów.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>