PrzejdźNaSwoje   >   opakowanie
Tag: opakowanie
Dodano 25 stycznia 2013 | Dodał: Robert
Kolorowe torby z plakatów pomysłem na biznes
Materiałów, z których robi się torby, torebki jest mnóstwo. Pisaliśmy już o zużytych poduszkach powietrznych, starych butach, bilbordach, filcu, planekach czy skórzanych kurtkach, które otrzymują nowe życie. I oot natrafiliśmy na firmę z Wrocławia, która do produkcji toreb używa nietypowych materiałów, a mianowicie kolorowych plakatów.
Czytaj całość
Dodano 07 września 2012 | Dodał: Robert
Chusty furoshiki pomysłem na biznes
Przedstawiamy kolejny przykład biznesu, który został przekuty z zainteresowań oraz pasji. Przedsiębiorcza kobieta, miłośniczka kultury japońskiej po powrocie do Polski postanowiła promować różne aspekty kultury kraju kwitnącej wiśni. I tak wybór padł na chusty furoshiki.
Czytaj całość
Dodano 28 czerwca 2012 | Dodał: Robert
Zamień karton w coś ładnego
Holenderski producent wózków dziecięcych Joolz drukuje na opakowaniach swoich produktów instrukcje, pokazujące w jaki sposób z pudełka zrobić coś ładnego i użytecznego.
Czytaj całość
Dodano 04 grudnia 2009 | Dodał: cyfron79
EcoCradle wypiera tradycyjne formy opakowań
Przedsiębiorcy od dawna zastanawiają się jak dobrze zabezpieczyć towar w czasie transportu i jednocześnie zrezygnować ze szkodliwych dla środowiska: pianki oraz styropianu. Dzięki innowacji firmy Ecovativedesign będzie to już możliwe.
Czytaj całość
Dodano 15 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Butelka przyszłości pomysłem na biznes
Codziennie sami amerykanie wyrzucają 60 milionów plastikowych butelek. Tylko 14% zostaje ponownie przetworzona. Pozostałe 86% zasila rosnące w oka mgnieniu hałdy śmieci. Jim Warner i jego firma Brand image postanowili uporać się z tym problemem.
Czytaj całość
Dodano 01 lipca 2009 | Dodał: Robert
Wykopyrtnij się i zarób
Tak jak wiele innych wynalazków Wrapelope narodziło się ze zwątpienia i frustracji. Kiedy Sara Alison w 2005 roku w pośpiechu, nieudolnie pakowała CD na prezent w jej głowie zaświtał pewien pomysł.
Czytaj całość
Dodano 17 grudnia 2007 | Dodał: Robert
cratersandfreighters czyli idealne opakowanie
Craters & Freighters jest przykładem wykorzystania niszy w rynku by skutecznie zarabiać duże pieniądze. Firma zajmuje się transportem i projektowaniem niewymiarowych i trudnych elementów i jest jedną z najlepszych na rynku. Kiedy zaczynali to UPS, DHL, oraz inni mieli już silną pozycję na rynku jednak w tradycyjnych przesyłkach.
Czytaj całość