PrzejdźNaSwoje   >   pomysł na własną firmę
Tag: pomysł na własną firmę
Dodano 18 lutego 2013 | Dodał: Robert
PIN IT – pomysł na bar rowerowy
Czy spożywanie posiłku, popijając pyszną kawę, jednocześnie odpisując na maile nie schodząc z roweru nie wydaje Wam się pomysłem oryginalnym i ciekawym?
Czytaj całość
Dodano 03 lipca 2009 | Dodał: Robert
Załóż własną firmę…ślubną!
Weddingrunner.com to zupełnie nowy pomysł na biznes, który narodził się w Irlandii. Zadowoleni klienci i niecodzienne podejście do ceremonii ślubnej mówią same za siebie.
Czytaj całość
Dodano 18 kwietnia 2008 | Dodał: Robert
Holowanie pojazdów przez motocykl pomysłem na biznes
Widzieliście wóz pomocy technicznej na motorze? Gdzieś się zdarzają, ale na pewno nigdy nie mieliście okazji zobaczyć takiego pomysły na biznes – Honda Goldwing przerobiona na pojazd do holowania.
Czytaj całość
Dodano 18 grudnia 2007 | Dodał: Robert
MommyMixer- czyli pomysł na biznes
Sieć opiekunek dla dzieci pomysłem na własny interes. MommyMixer jest siecią, która scala kilka uniwersytetów i rodziców potrzebujących opiekunki dla swojego dziecka.
Czytaj całość
Dodano 06 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Illuminati: profesjonalne i piękne zaproszenia
illuminati to kolejny pomysł na własny biznes, na który wpadła pewna młoda i przedsiębiorcza kobieta z Ameryki.
Czytaj całość
Dodano 01 grudnia 2007 | Dodał: Robert
Miracle-ear aparaty słuchowe.
Miracle-ear co w dosłownym tłumaczeniu oznacza cudowne ucho jest największym dostawcą aparatów słuchowych na świecie z prawie 1287 placówkami. Firma posiada system franchisingowy, który pozwala stać się niezależnym przedsiębiorcą i pomagać innym oferując im najwyższej jakości aparaty słuchowe, oraz rozwiązywać ich problemy ze słuchem. 1 na 10 Amerykanów ma poważny problem ze słuchem co daje aż 30 mln osób w samym tylko USA.
Czytaj całość