PrzejdźNaSwoje   >   segway
Tag: segway
Dodano 27 marca 2013 | Dodał: Robert
Segway Park pomysłem na biznes
Zwiedzanie na segwayu cieszy się coraz większym uznaniem wśród turystów. Coraz więcej firm proponuje tego typu usługi. Zwiedzać można nie tylko wąskie uliczki europejskich miast ale również odwiedzając miasto Aarhus w Danii można odwiedzić tutejszy, pierwszy na świecie park, który zwiedza się tylko i wyłącznie na tym dwukołowym pojeździe.
Czytaj całość
Dodano 05 września 2012 | Dodał: Robert
Solowheel czyli jednokołowy biznes
Z pewnością pamiętacie dwukołowy pojazd o nazwie Segway, który w momencie pojawienia się stał się dużym hitem. Teraz prezentujemy jego młodszego brata, urządzenie o nazwie Solowheel. Jednokołowy, najmniejszy pojazd elektryczny, jaki powstał do tej pory.
Czytaj całość
Dodano 16 listopada 2009 | Dodał: Robert
Inteligentne koło uczy jazdy na rowerze
Małym i dużym, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na rowerze naprzeciw wyszła firma Gyrowheel i jej innowacyjny produkt. Klienci, którzy mieli okazję go przetestować nauczyli się jeździć na rowerze w ciągu niespełna kilku godzin.
Czytaj całość
Dodano 19 marca 2009 | Dodał: Robert
Segway - przewodnik
Jeden z ciekawszych pomysłów jaki udało nam się znaleźć należy do młodego człowieka. Geoffa Karlavage. Ów człowiek udał się do Las Vegas na wakacje gdy zaraz po przyjeździe uzyskał informację, że jego pracodawca zbankrutował. Stwierdził, że póki co LV to najlepsze miejsce by to „opić”. Po powrocie na Florydę szukał czegoś w swoim zawodzie, ale ludzi mu podobnych było tak wielu, że postanowił przejść na swoje.
Czytaj całość