PrzejdźNaSwoje   >   własny biznes
Tag: własny biznes
Dodano 26 listopada 2012 | Dodał: Robert
Coffee Joulies – kawa idealna
Pijąc kawę istotne jest aby miała ona odpowiednią temperaturę, wówczas oddaje w pełni swój smak i aromat. Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Ale nie z Coffee Joulies, dzięki którym picie kawy stało się jeszcze większą przyjemnością.
Czytaj całość
Dodano 16 listopada 2012 | Dodał: Robert
Mobilne studio fryzjerskie pomysłem na biznes
Czasem nasze doświadczenia powodują, że inaczej zaczynamy patrzeć na pewne rzeczy. Często wpadamy na ciekawe i oryginalne pomysły dzięki jakimś zdarzeniom. I tak było w przypadku pewnego Amerykanina, który otworzył mobilne studio fryzjerskie.
Czytaj całość
Dodano 16 listopada 2012 | Dodał: Robert
Ręcznie robione torebki z filcu pomysłem na biznes
Myśleliśmy, że opisane przez nas pomysły na biznes związane z produkcją torebek z przedziwnych materiałów to już wszystko. A jednak nie. Tym razem pomysł z polskiego podwórka. Firma Hankove produkuje oryginalne torebki z filcu.
Czytaj całość
Dodano 16 listopada 2012 | Dodał: Robert
Biżuteria, którą lepiej nosić niż używać
Biżuteria jest najlepszym przyjacielem kobiet i coraz częściej także mężczyzn. Na rynku działa dużo firm, które oferują ręcznie wykonywaną biżuterię. W dzisiejszych czasach to już nic nadzwyczajnego. Interesujące jest to, jakich używają do tego materiałów.
Czytaj całość
Dodano 15 listopada 2012 | Dodał: Robert
Obrażone Misie podbijają internet
Misie Fochatki to zupełnie nowe, inne niż wszystkie – obrażone misie. A Miś jak każdy człowiek – też może się fochać.
Czytaj całość
Dodano 12 listopada 2012 | Dodał: Robert
Wypożyczalnia skuterów elektrycznych pomysłem na biznes
W miastach powstaje coraz więcej nowych typów mobilności. Wypożyczalnie rowerów i samochodów już na stałe wpisały się w miejski krajobraz. Idąc dalej, władze San Francisco zaoferowały pierwszą na świecie wypożyczalnię skuterów elektrycznych Scoots.
Czytaj całość
Dodano 12 listopada 2012 | Dodał: Robert
Drewniane zegarki na rękę z Krakowa
Kilka dni temu oficjalnie wystartowała marka Woodlans, która w krakowskiej pracowni projektuje i produkuje drewniane zegarki na rękę.
Czytaj całość
Dodano 31 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
AleBrowar pomysłem na biznes
Przedstawimy świetny przykład, jak zamienić piwną pasję na własny biznes. Czy rewolucyjny AleBrowar zmieni oblicze piwnej sceny w naszym kraju?
Czytaj całość
Dodano 31 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Pierwszy na świecie salon urody Hello Kitty Spa
Hello Kitty, a raczej Kitty White to postać stworzona przez rysowniczkę Yuko Shimizu. Postać ta jest jedną z najpopularniejszych bajkowych postaci świata. Wizerunek Kitty zdobi ogromną liczbę produktów, od zabawek, ubrań akcesoriów, przez słodycze, aż po programy telewizyjne, seriale i kosmetyki.
Czytaj całość
Dodano 30 pażdziernika 2012 | Dodał: Robert
Wyróżnij się na lotnisku z Coverlugg
Gdy czekacie na lotnisku na odbiór Waszego bagażu, to co możecie zauważyc, że więkoszśc z nich jest taka sama lub bardzo podobna. Czarne, szare, granatowe. Firma z USA zaproponowała możliwośc spersonalizowania i wyróżnienia swojej walizki.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5  >  >>