PrzejdźNaSwoje   >   własny biznes
Tag: własny biznes
Dodano 16 lipca 2012 | Dodał: Robert
Ziemniaki na patyku pomysłem na biznes
Ziemniaki, w zależności od regionu Polski inaczej zwane pyrami, kartoflami któż nie uwielbia ich zajadać z koperkiem, zsiadłym mlekiem, skwareczkami.. Ale nie o tym chcemy pisać. Pokażemy ciekawy pomysł na biznes, związany właśnie z ziemniakami. Alternatywę dla hamburgerów i kebabów.
Czytaj całość
Dodano 17 lutego 2010 | Dodał: Robert
10 pomysłów na firmę z małym kapitałem
Wielu naszych czytelników zastanawia się czym zająć się w życiu. Dlatego pośrednio trafili na naszą stronę. W mailach, które od Państwa dostajemy pojawia się najczęściej pytanie „Który z tych pomysłów można otworzyć z minimalnym wkładem pieniężnym”.
Czytaj całość
Dodano 16 września 2009 | Dodał: Robert
Pomysł na autorskie ciastka w niecałe trzy minuty
Jeszcze nigdy ciastka nie były tak dobrze dopasowywane do smaków każdego klienta. Mała galeria cukiernicza z Kanady pozwala gościom zaprojektować autorskie słodkości.
Czytaj całość
Dodano 07 sierpnia 2009 | Dodał: Robert
Pszczeli napój pomysłem na zdrowy biznes
W grudniu ubiegłego roku na rynku amerykańskim pojawił się nowy organiczny napój na bazie miodu. W niecałe 5 miesięcy logo z pszczołą stało się marką rozpoznawalną na wschodnim wybrzeżu.
Czytaj całość
Dodano 10 lipca 2009 | Dodał: Robert
Przyczep komuś łatkę i zarób
Stuck on you to australijska firma, która od 1995 roku pomaga rodzicom w zorganizowaniu spraw codziennych. Produkuje ona nalepki i naszywki na wszystkie elementy dziecięcej garderoby i nie tylko.
Czytaj całość
<<  <  1  2  3  4  5