PrzejdźNaSwoje   >   zwierzęta
Tag: zwierzęta
Dodano 15 listopada 2012 | Dodał: Robert
Pet Taxi pomysłem na firmę
Potrzebujesz zawieźć swojego zwierzaka do weterynarza, fryzjera czy wysłać go na drugi koniec świata? Możesz skorzystać z usług amerykańskiej firmy Pet Taxi, która oferuje pełne usługi transportowe zwierząt.
Czytaj całość
Dodano 15 grudnia 2009 | Dodał: Robert
Stado kóz oczyści teren
Działka kupiona pod zabudowę wymaga często wykarczowania. Wiąże się to z nakładem sił i kapitału. Tammy Dunakin, właściciel firmy Rent a Ruminant, świadczy takie usługi w dość nietypowy sposób.
Czytaj całość
Dodano 11 września 2009 | Dodał: Robert
Złota rybka spełni Twoje biznesowe życzenie
Firma Reef One założona ponad 10 lat temu w Wielkiej Brytanii to czołowy gracz na rynku akwarystycznym. Innowacyjne i zaprojektowane z gustem akwaria i akcesoria zyskały uznanie klientów w ponad 20 krajach.
Czytaj całość
Dodano 15 czerwca 2009 | Dodał: admin
Biznes schodzi na psy
The Barking Spot Biscuit to firma, która w centrum swojego zainteresowania stawia szczekających ulubieńców. Przedsiębiorstwo to powstało w 2005 roku i zajmuje się produkcją ciasteczek dla psów.
Czytaj całość
Dodano 21 grudnia 2008 | Dodał: Robert
Kąpiel czworonoga pod Twoim domem lub biurem?
Stosunkowo młodą w naszym kraju branżą są usługi dla czworonogów. Nie ważne jest przy tym czy jest to pies, kot, świnka morska. Każde z tych stworzeń wymaga opieki i troski. Czasem trzeba czesać, wykąpać, pazurki skrócić. I kto ma się tym zając, gdy właściciele pracują od rana do wieczora? Centra usług czworonogów na kołach – oni to zrobią.
Czytaj całość